Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Lesní duch bude mít vlastní seriál. I s Brucem Campbellem

Kristina Friday

Kristina Friday

11. 11. 2014

Roky si fanoušci museli lámat hlavu nad budoucností legendárního hororu, ale tomu je nyní konec. Lesní duch (či Smrtelné zlo, chcete-li) se dočká vlastního seriálu. A Sam Raimi i Bruce Campbell jsou oba na palubě!images2

Seriál by měl sloužit jako pokračování Raimiho snímků a zatím je naplánováno deset epizod. Produkce se zhostí Robert Tapert, se kterým režisér spolupracoval již na seriálech Hercules, Xena či Spartacus.

Původní film z roku 1981 vyprávěl příběh o partě přátel, kteří se vydají do opuštěné chaty v lesích, kde nedopatřením přivedou k životu démony, kteří nemají v úmyslu nic menšího, než ovládnutí lidstva. Snímek se dočkal dvou pokračování a roku 2013 i rebootu režírovaného Fedem Alvarezem.

„Vždy jsem si užíval práci na Lesním duchovi. Bruce, Rob i já jsme velmi nadšení touto příležitostí vyprávět další kapitolu v Ashově ubohé, ale hrdinské sáze. Se svou motorovou rukou je zpět, aby nakopal zadek pár monstrům. A tentokrát je jich přehršel,“ prozradil Raimi v tiskovém prohlášení.

„Jsem nadšený, že můžeme fanouškům po celém světě představit tenhle seriál – bude představovat vše, po čem toužili: vážný nakopávání mrtvých pozadí a spoustu šokujícího humoru,“ dodal Campbell.

Ash vs. Evil Dead si odbyde svou premiéru v roce 2015 a pilotní díl zrežíruje sám Sam Raimi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lesní duch bude mít vlastní seriál. I s Brucem Campbellem

Hide picture