Menu
FANZINE.cz
Komiks

Lex Luthor to v Johnsově sérii Forever Evil dotáhne na status hrdiny

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

17. 2. 2014

DC database: Lex LuthorJeden z nejznámějších komikových záporáků na sebe obleče rytířskou zbroj a zabojuje si na straně dobra. Slavný plešoun se nebude bát ani vyplnění přihlášky pro členství v Lize spravedlnosti, kde se samozřejmě nechystá hrát druhé housle.uvodni: DC database: Lex Luthor
Ano, neklame vás zrak. Byly odhaleny informace, že DC vesmír čekají velké změny, které budou zahrnovat přechod nejednoho padoucha na stranu dobra. A kdo z nich by mohl být lepší ukázkou než právě Lex?

Crossover Forever Evil pozměnil tvář celého světa a ukázal mu, jak snadno se mažou rozdíly mezi dobrem a zlem. Teď nám chce autor Geoff Johns předvést, jak se dá přecházet z role padoucha na hrdinu. Dobrá, musíme si počkat, ale možná už by stačilo.

Kdo to má pořád číst?

Je záhadou, proč Johns může vydat snad cokoliv, co napíše nebo ráno vymyslí na záchodě. Protože jeho komiksy nejsou dobré, a když už se DC rozhodlo nahodit směr takových velkých změn, neměl by se na nich tenhle člověk podílet ani předmluvou.

Proto zajímavou novinku doprovází upřímné varování. Těšte se na Lexe, jak si poradí se svojí neskrytou superhrdinskou identitou a vykonáváním dobra, ale nečekejte zázrak, který se z toho DC snaží v rozhovorech a prezentacích udělat. Píše to člověk, o kterém minimálně 60 % českých čtenářů neřekne nic jiného, než že je to vocas.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lex Luthor to v Johnsově sérii Forever Evil dotáhne na status hrdiny

Hide picture