Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Luggage Tracker pomůže sledovat vaše zavazadla. Už žádné ztracené kufry

Jan Perlík

Jan Perlík

16. 3. 2013

Stalo se vám někdy, že letíte na dovolenou, ale svá zavazadla ztratíte? Co si teď počít, když máte zaplacený čtrnáctidenní pobyt? Luggage Tracker vám zavazadla najde.

FOTO: Trakdot-Luggage-Tracker

Trakdot zaujme i svým nenápadným vzhledem. Vaše zavadla se s ním již neztratí. Zdroj: oficiální stránky výrobce

Nepříjemné případy se ztrátou zavazadel jsou bohužel na denním pořádku. V případě, že cestujete do exotických zemí a máte několik mezipřistání, se riziko zatoulání kufrů zvyšuje. Letíte třeba na Havaj, ale vaše zavazadla míří na Floridu. Co s tím?

Trakdot Luggage Tracker je nenápadná věcička, která vám vaše zavazadla sleduje. S ní budete mít neustálý přehled o jejich aktuální pozici. Nebudete již muset čekat u přepážky letecké společnosti, aby zjistila, kam vaše kufry míří. Ušetříte si tak svůj drahocenný čas i nervy.

Tento malý gadget stačí vložit do jednoho ze svých kufrů a sledovat aktuální pozici pomocí svého mobilního telefonu nebo online. Neměly by být žádné problémy s tím, aby vám zavazadlo vzali na palubu, jelikož Trakdot Luggage Tracker je certifikován FCC a s FFA plně kompatibilní.

Navíc se pyšní podporou všech mobilních telefonů. Aplikace umožňuje vidět, kde se zavazadla nachází, a to až do 30 stop (přes 900 metrů) od vás. Gadget lze spojit s více mobilními telefony, přičemž běží na AA baterii. Je určen pro letecké cestovní společnosti.

Trakdot Luggage Tracker si budete moci opatřit od 24. června, kdy bude oficiálně zahájen prodej. Nyní si ho můžete předem objednat za 49,99 dolarů (skoro 1 tisíc korun) na oficiálních stránkách Trakdot. Za roční služby zaplatíte navíc 12,99 dolarů (cca 254 Kč) a jednorázový aktivační poplatek ve výši 8,99 dolarů (cca 176 Kč). Ten je však zdarma, pokud si gadget objednáte do 27. dubna.

Jak se Trakdot Luggage Tracker líbí vám? Co říkáte na stanovené ceny?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Luggage Tracker pomůže sledovat vaše zavazadla. Už žádné ztracené kufry

Hide picture