Menu
FANZINE.cz
Technologie

Luxusní jachta má uvnitř i garáž se zaparkovanou limuzínou

Zdeněk Král

Zdeněk Král

30. 9. 2011

FOTO: Gray Design SovereignAsi každý z nás už někdy cítil potřebu koupit si jachtu. Pokud máte v doku volné místo, možná vás zaujme novinka Sovereign od Gray Design.

FOTO: Gray Design Sovereign

Gray Design Sovereign. Jachta, která má i garáž. Foto: graydesign.se

Pokud se bojíte, že vaše jachta bude stejně tuctová a okoukaná jako ty, které mají vaši sousedi a kamarádi, můžete být v klidu. Sovereign se inspiroval u luxusních aut a jeho nízký profil a futuristický design jsou nezaměnitelné.

Čtěte také: Na čem jet vodu? Kanoe, kajak a další lodě se představují

Samozřejmostí je spousta vychytávek přímo na palubě. Bazén, prosklený helipad, kajuty až pro deset hostů a jedna superluxusní pro majitele. A k tomu noční klub, knihovna, tělocvična a kino. Pokud byste snad chtěli jít na film někam ven, mezi suchozemské smrtelníky, najdete v lodní garáži limuzínu sestavenou na míru. Jeřábek na její přenášení je v ceně.

Interiér jachty Sovereign

Ani dovnitř se nemusíte stydět pozvat své hosty.

Jachta je navíc přátelská k životnímu prostředí. Solární panely na střeše jsou za slunného dne schopny napájet celé vnitřní osvětlení i záložní generátory.

Pokud tedy máte zbytečných pár miliard (v dolarech cca 125 milionů), můžete zauvažovat právě nad Sovereignem. Naše redakce už objednala dva; jednoho na zámořské služební cesty a výlety po Vltavě, jednoho budete moci vyhrát ve vánoční soutěži, tak se nezapomeňte zúčastnit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Luxusní jachta má uvnitř i garáž se zaparkovanou limuzínou

Hide picture