×
FANZINE.cz

Májových novinek literární fantastiky se letos neurodilo příliš mnoho

Eoin Colfer: Artemis Fowl
Oblíbená klasika od Eoina Colfera - Artemis Fowl v novém kabátku. Zdroj: výřez audioknižní obálky.

Nových knih žánru fantasy, sci-fi či hororu v průběhu května nevyšlo zrovna moc. Fanoušci těchto specifických vyprávění se přesto mohli radovat z pokračování několika oblíbených sérií i pár samostatných příběhů.

Eoin Colfer: Artemis FowlEoin Colfer: Artemis Fowl - audiokniha

Artemis Fowl, dvanáctiletý kluk pocházející z kdysi zámožné zločinecké rodiny, působí díky své chytrosti jako zázračné dítě. Tátu unesli, s mámou, která to těžce nese, jsou problémy, ale on se tím nenechá zdeptat. Má totiž geniální plán! Udělá vše pro to, aby získal nezměrné bohatství na záchranu otce a obnovení majetku Fowlů. A jak jinak, když žije v Irsku v 21. století, než prostřednictvím skřítků leprikónů a té nejmodernější techniky?

Humor, akce i nebezpečí v napínavém příběhu, ve kterém se mísí realita s fantazií.

Audiokniha.

Vydalo nakladatelství Albatros 4. května 2020.

Kiera Cassová: Zaslíbená

Kiera Cassová: ZaslíbenáLady Hollis Briteová je nadšená – a v šoku. Král Jameson jí totiž veřejně vyjevil své city, o čemž odjakživa snila. Jako jediná ze šlechtických dcer upoutala jeho pozornost! Ale Hollis si brzy uvědomí, že stát se královnou možná není ten šťastný konec, který si představovala. A když se setká s cizincem, který má schopnost nahlédnout přímo do jejího srdce, pochopí, že ve skutečnosti touží po úplně jiné budoucnosti.

První díl série od autorky světového bestselleru Selekce.

Vydalo nakladatelství CooBoo 10. května 2020.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..