Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

March of the Eagles přivede k životu Napoleonské války

Jan Hnilica

Jan Hnilica

20. 9. 2012

March of the Eagles je nově vyvíjená strategická hra od Paradox Development Studio. Všichni fanoušci tohoto žánru mohou zbystřit pozornost, s příchodem této hry se zase několik nocí pořádně nevyspí.

Match of the Eagles

Pokud znáte předchozí tituly, tak se na strategické mapě budute cítít jako doma, Zdroj: PDS

Jako historické pozadí bylo vybráno období Napoleonských válek (1805-1815). Období je to krátké, ale o to více bude zážitek koncetrovanější, alespoň podle slov vedoucího manažera Paradoxu Johana Anderssona. „March of the Eagles bude časovým rozmezím menší, ale i tak bude moci nabídnou skvělou zábavu. Hratelnost samotná tím nijak neutrpí a znovu na vás čekají obtížná a propracovaná tažení, jak už je od nás zvykem.“

March of the Eagles je dítkem mnoha rodičů. Čekají na vás podobně laděné souboje jako v Hearts of Iron, grafické rozhraní známé z Europa Universalis a podmínky vítězství viděné v Sengoku.

Nepřehlédněte: Duke Nukem možná dostane další díl. Forever legendě příliš neprospěl

Místa k manévrování bude zajišťovat mapa, která by měla obsáhnout 2800 provincií rozkládajích se na území Evropy, Severní Afriky a Středního Východu. Jedním z rozdílů oproti předchozím titulům bude prý to, že ne každá provincie bude mít město, poskytující daně a vojáky.

Kromě velkých evrpoských hráčů se můžete těšit i na malá, zapadlá hrabství a biskupství. S těmito trpaslíky se teprve ukáže, jak zdatní stratégové ve vás vězí.

Datum vydání válečné strategie zatím nebylo oznámeno.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

March of the Eagles přivede k životu Napoleonské války

Hide picture