Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Mars: War Logs předvádí rudou planetu v atmosférickém traileru.

Miloš Kodýdek

Miloš Kodýdek

10. 12. 2012

Nenápadné RPG z prostředí marťanských slumů vypadá velmi lákavě. Ingredience, které se jeho tvůrci rozhodli použít jsou zajímavou směsicí žánrových trendů a nápaditých novinek.

video
play-sharp-fill

Dobrých sci-fi RPG je jako šafránu a proto vás jistě potěší, že jedno nadějné se na vás právě chystá. Nepříliš známé studio Spider se rozhodlo vrhnout se do nového projektu po hlavě a vytyčili si nemalé cíle. Jejich hra vás zavede na rudou planetu, která svým vzezřením nejvíce připomíná prostředí Red Faction, nebo mars z originálního Total Recallu. Po úspěšné kolonizaci to na téhle planetě šlo všechno z kopce, a dnes je společnost rozdělená na frakce bojující o území a pitnou vodu.

Čtěte také: RECENZE: Far Cry 3 je vyvrcholení celé série. Neuvěřitelně otevřený svět čistokrevné akci prospívá 

Tvůrci slibují širokou škálu možných postupů. Od akčních přes ty plíživé, až po zdejší formu sci-fi magie podpořené kybernetickými implantáty. Podle prvních zpráv souboje vynikají úžasnou plynulostí a stromy dovedností jsou košatější, než úvodní věty leckterého fantasy románu. Jak už je v současné době dobrým zvykem velkou roli by měli hrát vaše rozhodnutí a vývojáři se dokonce chlubí tím, že tentokrát všechno nebude černobílé.

Video se vás nesnaží zaujmout sledem akčních scén, ale spíš svojí atypickou atmosférou a podmanivou hudbou. Mars: War Logs vypadá velmi zajímavě a pokud se jejím tvůrcům podaří splnit většinu svých slibů, mohlo by se jednat o jednoho z černých koní příštího jara.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mars: War Logs předvádí rudou planetu v atmosférickém traileru.

Hide picture