Menu
FANZINE.cz
Komiks

Marvel na červen ohlásil nové Guardians of the Galaxy

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

30. 4. 2014

Doufejme, že tahle informace není úplně mimo mísu a většina čtenářů již stihla zaregistrovat blížící se filmovou pecku Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy). Film, který se zanedlouho objeví na stříbrných plátnech, doprovodí i zbrusu nové dobrodružství této podařené skupinky hrdinů.

uvodni: Adnrea de Vita: Guardians of the Galaxy

Původní Strážci Galaxie jsou velmi starý komiks. Datují se zpět až do roku 1969 a zpočátku samozřejmě neměli ani vlastní vydavatelskou řadu, jen se někde objevili, jako jeden z možných námětů do budoucna.

Postupně ale začali sklízet čím dál více úspěchů, jejich tým se již několikrát obměnil a teď to dotáhli až k filmové podobě. Přeskočili tak nejeden známější komksový tým nebo postavu, což se samozřejmě neobešlo bez nového komiksu nesoucího titul Guardians of the Galaxy: Galaxy’s most wanted.

Postavy, které publikum skutečně zaujmou

V obou médiích autoři spoléhají no postavy Rocketa a Groota, které by měly zaujmout jak filmové publikum, tak i čtenáře. Rocket je malý, ale o to nebezpečnější mýval, který nejde pro přestřelku ani nadávku daleko. Groot je rostlinný muž obří postavy, jehož stavba připomíná Stromovouse z Pána prstenů.

Komiksu se ujalo duo Will Corona Pilgrim a Andrea de Vita a na pultech bude filmu těsně dýchat na záda. Ať žije merchandising. Určitě se je na co těšit. Snad se dočkáme i českého překladu téhle pecky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Marvel na červen ohlásil nové Guardians of the Galaxy

Hide picture