Menu
FANZINE.cz
Komiks

Marvel se chystá drasticky změnit Thora. Bude z něj žena

Redakce

Redakce

6. 8. 2014

Komiksová universa už zažila spoustu proměn, ale teď přichází jedna z nejzásadnějších. Bůh hromu bude vyměněn za ženu!

Thor bere do ruky své kladivo a všichni záporáci střezste se jeho hněvu. Zdroj: Marvel

Thor bere do ruky své kladivo a všichni záporáci střezste se jeho hněvu. Zdroj: Marvel

Marvelu se v posledních několika letech dařilo zejména na stříbrném plátně, kam úspěšně převedli hned několik svých největších superhrdinů. Mezi ně se řadí například Iron-Man, Hulk, Kapitán Amerika a také Thor.

Už za pár týdnů pak Marvel vypustí další týmovku – Guardians of the Galaxy (Strážci galaxie) a rovněž se chystá druhý díl Avengers. Filmové komiksárny z dílny tohoto vydavatelství jsou tedy na vzestupu. Přesto ale Marvel nezapomněl ani na svou hlavní produkci – na tištěný komiks.

Thorův komiksový svět se totiž dočká velké přeměny. V nové příběhové sérii Jasona Aarona (tvůrce úspěšné série THOR: God of Thunder) již stávající vlastník mocného kladiva Mjolnir nebude odpovídat představám kladiva o tom, kdo by ho měl vlastnit. A tak kladivo připadne novému majiteli. Nebo spíše řečeno majitelce.

FOTO: Thor jako žena

Takhle bude vypadat nový Thor
Zdroj: Marvel.com

Na scéně se objeví tajemná žena, která se stane novým Thorem a jejíž identita bude nějakou dobu zahalena tajemstvím. Přesto existuje šance, že se novým Thorem stane některá z žen z okolí současného Thora. A také se může jednat o zbrusu novou postavu. Marvel ohledně této záležitosti prozatím mlčí.

Tvůrci nové komiksové řady navíc zdůrazňují, že tady nejde o žádný reboot nebo o alternativní linii. Tento příběh je oficiální a bude se dít v oficiální příběhové linii. Aby tedy také nemuselo dojít k přejmenování zavedené značky, zdědí nová majitelka Mjolniru i Thorovo jméno.

Co na tuto změnu říkáte? Myslíte si, že má Thor jako žena naději na úspěch? 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Marvel se chystá drasticky změnit Thora. Bude z něj žena

Hide picture