Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Marvel si sjednal schůzku s Vinem Dieselem. Bude novým Avengerem?

Jan Uhlík

Jan Uhlík

28. 6. 2013

Vin Diesel jako ThorosVin Diesel prozradil fanouškům na Facebooku, že si s ním zástupci Marvelu sjednali schůzi. Jedná se o roli v Avengers 2, nebo v jiném superhrdinském filmu? 

Vin Diesel jako Thoros

Zahraje si Vin Diesel Thorose? Zdroj: distributor filmu, Marvel

Včerejším dnem rozpoutal Vin Diesel obrovské spekulace. Učinil tak, když pověděl svým fanouškům na oficiálních facebookových stránkách o schůzce s Marvelem. „P.S. Marvel požádal o schůzku… nemám zdání kvůli čemu… haha, určitě to budete vědět lépe než já.“

Jak je již zvykem, tak spekulátoři rozjeli spousty teorií o budoucí roli Diesela. Podle největších komiksových myslitelů by mu nejvíce seděly postavy jako Namor, marvelovská obdoba Aquamana, Doctor Strange, záhadný kouzelník a zároveň léčitel, Ant-Man nebo Daredevil.

Největším favoritem se ovšem stává zlý titán Thanos, který by tím pádem mohl být úhlavním nepřítelem Avengerů v druhém pokračování. Vin se postavou k Thanosovi přibližuje určitě nejvíce ze všech zmíněných hrdinů, navíc jeho chraplavý hluboký hlas by vše jen podtrhával.

Nemusí se však jednat pouze o film Avengers 2. Panuje tu i názor, že by Vin účinkoval v samostatném filmu, o kterém zatím nevíme. Nyní můžeme pouze vyčkávat na další informace z jejich schůze. O podrobnostech vás budeme informovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Marvel si sjednal schůzku s Vinem Dieselem. Bude novým Avengerem?

Hide picture