Menu
FANZINE.cz
Technologie

Mass Effect 3 dostane nový konec. Tvůrci ustoupili signatářům petice

Marek Jedinák

Marek Jedinák

6. 4. 2012

Mass Effect 3: Extended cut bude zdarma dostupný  na všechny platformy a více osvětlí velmi rozporuplně přijatý konec trilogie.

Je otázkou, jestli vývojáři pouze dovysvětlí současný konec, nebo jej nově poupraví podle přání hráčů. zdroj: bioware.com

Dle nejnovějšího oznámení se již během letošního léta objeví na všech třech platformách nové DLC v podobě dovysvětlující závěrečné animace, která by již definitivně měla ukončit všechny interpretace a poskytnout uspokojující zakončení, dost možná vyhovující masám signatářů nedávno iniciované petice.

Čtěte také: RECENZE: Mass Effect 3 znamená pro hry to, co pro film Hvězdné války

„Od prvního dne, kdy Mass Effect 3 vyšel, nasloucháme názorům našich fanoušků a nyní na ně reagujeme. Mass Effect 3: Extended Cut je ideální tím, jak ve vyváženém poměru přináší odpovědi na otázky a zároveň zachová naši uměleckou vizi konce příběhu trilogie Mass Effect,“ řekl Dr. Ray Muzyka, spoluzakladatel a generální manažer BioWare.

Casey Hudson, výkonný producent série Mass Effect, dodává: „Změnili jsme priority v našem plánu vývoje dodatků, abychom uspokojili fanoušky, kteří chtějí znát více detailů závěru jejich hry a další souvislosti. Zakončení Mass Effect 3 by pro každého mělo mít mnohem osobnější vyznění.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mass Effect 3 dostane nový konec. Tvůrci ustoupili signatářům petice

Hide picture