Menu
FANZINE.cz
Technologie

Mass Effect 3: Extended Cut odhalil datum vydání. Zbývá už jen pár dnů

Marek Jedinák

Marek Jedinák

22. 6. 2012

Kontroverzní Mass Effect 3 se dočká dodatku Extended Cut, který dovysvětlí velmi rozporuplně přijatý konec základní hry. Vydavatel právě zveřejnil datum jeho vydání.

Na oficiálních stránkách hry se objevil také charakteristický wallpaper. zdroj: bioware.com

Kdo by to byl řek, vydavatel hry zatím jako datum vydání uváděl pouze velmi abstraktní pojem zmiňující letní období letošního roku. Novinka přišla jako blesk z čistého nebe. Dle oficiálního vyjádření korporátu EA vyjde dodatek upravující konec hry Mass Effect 3 ve většině regionů již v úterý 26. června.

Čtěte také: Nejvýkonnější svítilna na světě dokáže usmažit vejce i roztavit plast

Po nekonečné sérii multiplayerových dodatků se fanoušci příběhové části hry dočkají alespoň částečné satisfakce v podobě nových cutscén, které by měly dovysvětlit vágní zakončení jinak velkolepé sci-fi trilogie.

Připomeňme, že publisher oznámil vydání upraveného záměru potom, co se vzedmula nevídaná kritika dle většiny hráčů velmi neuspokojivého závěru, který však na druhou stranu ponechával spoustu možných interpretací dějové linie.

Čtěte také: Prodal snubní prsten, aby si koupil 20kg brnění z videohry HALO

Znalci angličtiny si také mohou pustit audiorozhovor s Caseyem Hudsonem, producentem hry. Na oficiálních stránkách hry je k dispozici také několik obrázků ukazujících, jak vznikaly nové animace.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mass Effect 3: Extended Cut odhalil datum vydání. Zbývá už jen pár dnů

Hide picture