Menu
FANZINE.cz
Technologie

Mass Effect 3 má neuspokojivý konec. Hráči klejí a sepisují petice

Marek Jedinák

Marek Jedinák

13. 3. 2012

Třetí a poslední pokračování videoherní ságy Mass Effect 3 musí čelit kritice ze strany herní komunity. Hráči sepisují petice a požadují uspokojivější zakončení hry. 

Mass Effect 3 se kvůli obrovským očekáváním nachází v poměrně náročné pozici. Každý hráč si vysnil svůj vlastní konec gigantické videoherní ságy a uspokojit všechny z nich jednoduše není možné.

Hráči se na sociálních sítích sdružují do skupin žádajících změnu zakončení celé herní série, které dle jejich mínění není dostatečně uspokojivé. V této skupině na facebooku se během týdne shromáždilo už 20 000 nespokojených fanoušků.

Čtěte také: Lidstvo je nejvyspělejší civilizací ve vesmíru. Inteligentní život teprve vzniká

Uživatelské hodnocení na metacritic se několik dní po zahájení prodejů pohybuje na úrovni okolo pěti možných bodů z deseti. To rozhodně není nikterak pozitivní.

Podle všeho však studio odpovědné za vývoj hry nic měnit nehodlá, neboť konec hry byl údajně plánován několik let dopředu.

Zajímavá je však informace, která se objevila na jednom z herních fór. Interní zdroj ze studia BioWare v něm zveřejnil informace týkající se plánovaných DLC. Mimo již vydaného dodatku From Ashes se mají objevit ještě minimálně dva další. První z nich se má více věnovat vztahu Sheparda s jeho milou, ve druhém se hráč zhostí role Arii, která se pokusí zpátky dobýt vesmírnou stanici Omega.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mass Effect 3 má neuspokojivý konec. Hráči klejí a sepisují petice

Hide picture