Menu
FANZINE.cz
Technologie

Mass Effect 3 míří vysoko. Vydavatel vypustí několik kopií do nebes

Zdeněk Král

Zdeněk Král

24. 2. 2012

Počítačové hry jsou milionovými projekty s příslibem obřích zisků, studia se proto předhání v propagaci svých novinek. Vydavatel hry Mass Effect 3 chce konkurenci přetrumfnout a vystřelí několik kopií rovnou do vesmíru. 

Shepard se neproletí jen ve hře, ale i v reálu. Zdroj: vydavatel hry

Naštěstí nebudou hry cpát do kanónu, do atmosféry je bezpečně vynesou meteorologické balony. Kouzlo propagační akce totiž spočívá v tom, že na balíčku se hrou bude GPS lokátor a kamera. Nadšení fanoušci tak budou moci na počítačích a smartphonech sledovat let a potom se vydat hru hledat.

Pár šťastlivců tedy nebude muset čekat do 6. (v Evropě 9.) března, ale zahraje si v předstihu.

Čtěte také: Figurky Mass Effect jdou do výroby. Známe datum vydání druhé série

Půjde navíc o speciální Space Edition (tedy Vesmírnou edici). Nevíme sice, jestli můžeme očekávat nějaké zvláštní in-game bonusy, rozhodně je to ale ze všech sběratelských edic ta nejoriginálnější .

Hráči v České republice mají smůlu a na vydání si musí počkat, ale už zítra se první kopie hry proletí nad San Franciscem. Další vyvolená města jsou Las Vegas, New York, Londýn, Paříž a Berlín.

Jak se blíží očekávané datum, EA se snaží, abychom o Mass Effectu slyšeli ze všech stran. Nedávno vyšlo hratelné demo a rozšířený trailer s melodramatickým názvem Take Earth Back.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mass Effect 3 míří vysoko. Vydavatel vypustí několik kopií do nebes

Hide picture