Menu
FANZINE.cz
Technologie

Mass Effect 3 nepřijde o starou gardu. Tali a Jack se vrátí!

Redakce

Redakce

30. 4. 2011

Poslední díl sci-fi trilogie, Mass Effect 3, bude podle nejnovějších zpráv obsahovat staré postavy. Jisté jsou po Ashley a Garrusovi také Tali a Jack. Co všechno odhalilo tamní vydání jednoho prestižního herního časopisu?

Interakce s opačným pohlavím hraje v trilogii ME důležitou úlohu Zdroj: masseffect.com

Další menší nálož informací o ME 3 přinesl jeden z holandských herních magazínů. Novinky se týkají hlavně parťáků a nových lokací. Ve třetím díle by se měly objevit Tali a Jack, otázkou je, zda budou, stejně jako Mordin Solus, jen jako vedlejší NPC či je budeme moci naverbovat. Kai Leng, postava známa z knih, se přidá ke Cerberovi a půjde Shepardovi po krku. Na scéně se objeví i batariansko-lidský otrok Reaperů, který bude pojídat padlé a tím zvyšovat svou sílu. Kaidan Alenko či Ashley Williamsová (záleží na vaší volbě v prvním díle) získá status Spectre.

Oproti Game Informeru se objevila informace, že do New Yorku se Shepard nepodívá, ale naopak do megalopole vzniklé spojením SeattluVancouveru. Dále navštíví quariánský domovský svět Rannoch okupovaný Gethy a Mars s těžařskou základnou či salarianský svět Sur’Kesh, mírumilovný a idylický díky džungli, vodopádům a kráteru, u nějž žije většina komunity.

I boj na blízko bude inovován a rozšíří se možnosti, příklad: Shepard bude schopný praštit někoho omni-toolem a způsobit mu spáleniny. Dočkáme se i nejmíň jedné vesmírné bitvy, a to nad turiánským domovským světem a objeví se tam prý i jedna celá flotila Reaperů.

Styl vyprávění by se měl spíš blížit prvnímu dílu, kde byl příběh odhalován pomocí střípků, které jsme pomalu skládali k sobě. Příběh by měl mít mnoho konců závislých na našich volbách v obou předchozích dílech, našem chování během hry a vztahů s ostatními postavami.Vánoce budou tenhle rok mnohem zajímavější.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mass Effect 3 nepřijde o starou gardu. Tali a Jack se vrátí!

Hide picture