Menu
FANZINE.cz
Technologie

Mass Effect 4 se možná objeví paralelně s konzolí Xbox 720

Jakub Bilko

Jakub Bilko

5. 11. 2011

V březnu příštího roku vyjde Mass Effect 3, jenž završí grandiozní příběh této série. Vesmírným končinám ovšem ještě není důvod dávat sbohem. Existují totiž spekulace o čtvrtém dílu, který by se zároveň mohl stát jedním ze startovních výstřelů nové generace Xboxu.

Pomůže výběr launchových titulů prodeji nové konzole? Zdroj: distributor hry

Xbox má na svém kontě nejednu zvučnou herní sérii, je tedy dost pravděpodobné, že start nové generace s sebou ponese i pokračování některé z nich, případně novotu odehrávající se ve známém univerzu.

Mass Effect 3. Datum vydání už známe! Podívejte se na hraný trailer ze hry

Zatím se jedná o pouhé spekulace, nicméně časopis Xbox World se přiklání k pokračování zdánlivě ukončené série z továrny BioWare. Pakliže by se skutečně jednalo o Mass Effect 4, vznikl by prostor pro nový příběh, jelikož třetím dílem se ten stávající uzavře.

Představitelé společnosti BioWare několikrát otevřeně uvedli, že s novým Mass Effectem skončí příběh Sheparda, ale univerzum bude žít i nadále.

Xbox 720 bude vypadat po grafické stránce jako Avatar

Nutno říci, že značka, jakou je Mass Effect, by v kombinaci s novým Xboxem mohla zapříčinit povedený launch. Na podobné spekulace je ještě stále brzy. Nelze vyloučit, že by se na startovním roštu objevily hry ze světa Halo nebo Fable. A co když se nakonec hráči dočkají velkého překvapení v podobě Gears of War 4?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mass Effect 4 se možná objeví paralelně s konzolí Xbox 720

Hide picture