×
FANZINE.cz

Mass Effect film se nebude držet děje hry. Fanoušci jsou v rozpacích

OBR: ShepardNa nedávném Comic-Conu a následných interview bylo odhaleno několik nových informací o Legendary Pictures připravovaném Mass Effect filmu. Zprávy mezi fanoušky vyvolaly smíšené reakce.

OBR: Shepard
S tímhle chlapíkem si není radno zahrávat, zdroj: bioware.com

Již dříve jsme vám přinesli něco málo informací o filmovém zpracování úspěšné sci-fi ságy Mass Effect, nyní přicházíme s dalšími.

Nepříliš překvapivé odhalení hlavní postavy je jedno z nejkontroverznějších rozhodnutí filmařů. Hlavní postavou bude Shepard (jeho mužská varianta), který má hlavní roli i v předloze filmu. Vzhledem k tomu, že hráč má volnou ruku co se týče Shepardova vzhledu a pohlaví a jistou možnost volby má i v určení jeho minulosti, nevyvolalo Comic-conové odhalení zrovna kladné ohlasy. Obzvláště pak ve spojitosti s odhalením, že Shepardová se konečně dočká oficiálního marketingu.

Facebook čekají další změny. Ještě více naruší soukromí uživatelů

Další zajímavé rozhodnutí se týká děje samotného. Film bude zachycovat osudy Sheparda „ve zcela novém příběhu“. Vyvstávají tak otázky týkající se kánonu série Mass Effect, který byl zatím určován, co se týče Sheparda, převážně hráčem.

Žádné informace týkající se obsazení uveřejněny nebyly. Není tak jisté, jestli se dabéři objeví v rolích postav, které dabovaly. Ať už (nejen) hlavní roli získá kdokoli, je téměř jisté, že část fanoušků bude krajně nespokojená.

OBR: mass-effect-knihy
Bioware docela slušně vydělává i na literatuře

Dovede kvalitní studio, které nám přineslo filmy jako Temný rytíř, Počátek nebo Strážci, zbavit videoherní adaptace jejich stigmatu nebo bude stát Mass Effect po boku výplodů Uwe Bolla?

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..