Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Máte doma fanouška Star Wars? Pořiďte mu některý z těchto dárků

Redakce

Redakce

16. 12. 2011

Pro fanoušky Star Wars, kteří ještě nemají koupené vánoční dárky a jejich shánění v přetopených obchodních domech je děsí, máme tip na nákup nevšedních a velmi rozmanitých tématických předmětů přes internet. Vybíráme ty nejzajímavější.

Patříte-li mezi fandy Star Wars, tyhle dárky vás jistě potěší Zdroj: youtube.com

Spektrum je opravdu široké – od kuchyňských potřeb po umělou inteligenci. Například pokud někdo z vašich blízkých pije rád whisky – nebo dokonce nějaký nealkoholický nápoj – s ledem, můžete mu darovat formu na tvorbu ledu, jež do ledové kostky vytvaruje Hana Sola zmraženého v karbonu. Každý pamětník starších dílů Star Wars si tak vždy, když si svůj oblíbený nápoj dopřeje, vzpomene do jak nepěkné situace se protřelý hvězdoběžník dostal.

Dárek pro potomky? Mrkněte na doplňky pro děti s motivy Star Wars

Klasickou volbou a jistotou pro jakéhokoli fanouška SW bude světelný meč. Jeho čepel sice stále ještě není z laseru, ale jinak má všechny parametry – zvuk, skladnost – toho filmového. Pokud by jste však chtěli opravdu překvapit, můžete uvažovat o ,,inteligentním” robotu R2-D2. Ten nejen, že reaguje na pohyby a hlasy ve svém okolí, ale dokonce vám i přidrží láhev s pitím na zalití kostek ledu s Hanem Solem.

Na další kousky se můžete podívat ve fotogalerii.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/sta-wars-vanocni-darky/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Máte doma fanouška Star Wars? Pořiďte mu některý z těchto dárků

Hide picture