Menu
FANZINE.cz
Technologie

Máte velké poprsí a hledáte práci? Staňte se nabíječkou!

Tadeáš Kubů

Tadeáš Kubů

6. 6. 2011

FOTO: Miss WalesMáte iPhone, iPad nebo jenom foťák a rády se procházíte jen tak v plavkách? A stalo se vám, čtenářky Topzine.cz, již někdy, že se ten či onen přístroj prostě vybil, což vám zkazilo celý den? Andrew Schneider, třicetiletý designér z New Yorku, má řešení!

FOTO: iKini

Cítíte se žhavá? S těmito plavkami budete ještě žhavější!!!              Zdroj: Výrobce

Někdo jim říká iKini, ale přehrávání hudby od nich neočekávejte. Co je ovšem důvodem, proč by se měly tyto plavky zařadit do šatníku každé z našich čtenářek, je USB port, do kterého můžete zastrčit cokoli, co právě potřebujete nabít. To vše díky fotovoltaickým článkům, kterými jsou plavky pošité.

Zároveň samozřejmě zůstává původní funkce plavek, takže se nemusíte obávat skočit do bazénu, pokud se budete cítít až příliš rozžhavená a nebudete se muset obávat, že by vám plavky udělily nějaký šok. Tento futuristický vynález je ručně vyrobený a šití jednoho kousku trvá až osmdesát hodin.

Potěšeny budou především ty dámy a slečny, které jsou vybaveny velkým poprsím, neboť s velikostí se zvětšuje i plocha článků plavek a tudíž i rychlost nabíjení. Co se ovšem nemění, je cena, která se nejspíš přehoupne přes 3 000 korun.

Ani čtenáři Topzine.cz ale nemusí smutnit, že se jich technický pokrok netýká. Andrew totiž plánuje jako svůj další projekt vynalézt pánské plavky, které dokážou vychladit pivo. Doufejme tedy, že to stihne co nejdříve.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Máte velké poprsí a hledáte práci? Staňte se nabíječkou!

Hide picture