Menu
FANZINE.cz
Technologie

Matka napadla pepřákem zákazníky supermarketu. Kvůli slevě na Xbox

Marek Jedinák

Marek Jedinák

26. 11. 2011

Černý pátek, neformální zahájení předvánoční nákupní horečky ve Spojených státech, často doprovází násilí. Matka dvou dětí zaútočila na zákazníky ve frontě pepřovým sprejem, aby zvedla šanci, že na ni zbude zlevněná konzole Xbox 360.

Obří nálety zákazníků na zlevněné zboží nejsou ojedinělé ani v zámoří Zdroj: netmoser.blogspot.com

Deset minut před otevřením jedné z prodejen gigantického obchodního řetězce Walmart v americkém Los Angeles zaútočila žena na zákazníky stojící ve frontě pepřovým sprejem. Poté, co už několik desítek minut čekala i s dvěma malými dětmi na otevření prodejny nabízející na Černý pátek, den zahájení předvánočních nákupů, slevy v řádu desítek procent prakticky na veškeré zboží, rozhodla se vylepšit svoji čekací pozici na pouze omezený počet zlevněných výrobků.

Podle místních novin Los Angeles Times se předmětem jejího zájmu stala sleva ve výši 100 dolarů uplatnitelná na Xbox 360 a balíček videoher.

VIDEO: Chuck Norris proplesknul orky. V reklamě na World of Warcraft

Ve chvíli, kdy personál obchodního domu začal strhávat fólie z ještě zakrytého zboží v akci, matka dvou dětí sáhla po drastickém kroku, jak zvýšit šanci, že se na ni dostane. Žena za sebou během pouti za lepší pozicí doslova vlekla dvě děti, zatímco po cestě vystříkla několika zákazníkům přímo do očí pepřovou směs. Celou frašku doprovázel panický řev napadených lidí neustále si mnoucích oči.

Matce se podařilo rychle koupit několik vysněných vánočních dárků a zmizet. Místní policie plánuje zveřejnit její fotografii z bezpečnostních kamer, využije také možnost vyhledat ji pomocí údajů z platební karty, kterou v onen den zaplatila.

Souboje mezi zákazníky jsou na Černý pátek poměrně běžným jevem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Matka napadla pepřákem zákazníky supermarketu. Kvůli slevě na Xbox

Hide picture