×
FANZINE.cz

Maxis začne nabízet hry zdarma. Chce tak odškodnit hráče SimCity

Problémy při spouštění online verze hry SimCity a odmítnutí vrácení peněz mají už řešení. Studio Maxis se rozhodlo dát majitelům SimCity další hru zdarma. Nabídku bude ale možné využít jen po omezenou dobu.

FOTO: SimCity 2013

Hráči SimCity, kteří se bouřili při problémech serverů hned po spuštění hry, se konečně dočkají odškodného. Maxis dává k dipozici osm her od EA, z nichž si bude moci každý majitel SimCity vybrat jednu, kterou dostane zdarma. Hru bude možné stáhnout přes Origin, kde všichni se zaregistrovanou kopií SimCity obdrží upozornění na možnost stáhnout si hru zdarma. Na výběr bude z Battlefield 3, Bejeweled 3, Dead Space 3, Mass Effect 3, Medal of Honor Warfighter, Need For Speed Most Wanted, Plants vs. Zombies a SimCity 4 Deluxe Edition.

Pro Severní Ameriku budou hry uvolněny ke stažení 21. března ve dvě hodiny ráno našeho času, pro Evropu o den později a za dalších 24 hodin pro Asii a Jižní Ameriku. Hráči však musí nejpozději do 26. března 8:59 zaregistrovat svoji kopii na Origin a nejpozději do 1. dubna 8:59 využít možnosti si hru stáhnout. Pokud to v uvedených termínech nestihnou, nabídka jim propadne.

Maxis doufá, že si tímto krokem urovná pošramocenou pověst u hráčů, kterým odmítl vracet peníze za SimCity, jež při spouštění nefungovalo, jak mělo.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..