×
FANZINE.cz

Mediální nářez k filmu Divergence. Nechte se naladit na vlnu odlišnosti

Podívejte se na fotografie a videa k filmu podle bestselleru, která je přirovnáván k druhým Hunger Games. Tentokrát se ale nebudou proti sobě stavět bojovníci v aréně, místo toho se mladá dívka postaví svému strachu a celé společnosti.

Do kin se nezadržitelně blíží sci-fi film, režírovaný Neilem Burgerem (Iluzionista, Všemocný), který je přirovnáván k Hunger Games. Scénáře se chopili Vanessa Taylor (Hra o trůny, Alias) a Evan Daugherty (Sněhurka a lovec, Sezóna zabíjení). Jedná se o filmovou adaptaci světového bestselleru od Veronicy Roth se stejnojmenným názvem Divergence. I tady se podobně jako u Hunger Games jedná o knížní a doufejme i filmovou trilogii.

Ve světě budoucnosti jsou lidé rozdělení na pět frakcí podle toho, jaké vlastnosti mají. Každá z těchto frakcí vyznává jiné hodnoty a podle nich taky jedná, ale dohromady tvoří harmonickou společnost. Tedy alespoň navenek, protože když se na scéně objevuje hlavní hrdinka Triss (Shailene Woodley), která má předpoklady pro to patřit do více frakcí, systém ukáže i svou stinnou stánku. Stává se z ní hrozba pro celý systém a tedy i lovnou zvěří.

Ve filmu dále hrají: Shailene Woodley, Kate Winslet, Miles Teller, Ray Stevenson, Ansel Elgort, Theo James,Jai Courtney, Ashley Judd, Maggie Q, Tony Goldwyn, Zoë Kravitz, Mekhi Phifer, Ben Lloyd-Hughes,Justine Wachsberger a Amy Newbold.

video

 

video

 

video

 

videoDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..