Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Metro: Last Light se neobjeví na Wii U. Důvodem je prý nedostatečný výkon

Jakub Bilko

Jakub Bilko

22. 11. 2012

Hra Metro: Last Light se měla podle původního plánu objevit mimo jiné na nové konzoli od Nintenda. Bohužel se tak alespoň prozatím nestane. Na vině je prý nedostatečný výkon konzole.

Metro: Last Light by údajně donutilo konzoli Wii U kapitulovat Zdroj: vydavatel hry

Vývojáři z 4A nejsou podle všeho spokojeni s výkonem konzole Wii U, na kterou se měl provádět port hry Metro: Last Light. Hlavní technický ředitel společnosti Oles Shishkovtsov v interview serveru Now Gamer potvrdil, že by s portem byly potíže vlivem otřesně pomalého procesoru konzole.

Čtěte také: Black Ops 2 trhá rekordy v prodejnosti. Překonalo i Modern Warfare 3

Rychlost procesoru Wii U není známa, takže nelze pravdivost vyřčeného výroku posoudit, nicméně další studia jako Ubisoft Montpellier (Assassin’s Creed 3) nebo Treyarch (Black Ops 2) nejeví v oblasti portování svých her na novou konzoli žádné problémy.

Mezitím Hew Beynon z THQ výrok Shishkovtsova rozvedl: „Brzy jsme se na to podívali a mysleli si, že bychom port mohli zvládnout. Dopadem toho by však byla jen průměrná kvalita hry, takže jsme se shodli na tom, že je zbytečné tomu věnovat čas. Je možné, že se k tomu někdy vrátíme, nechci však nic slibovat.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Metro: Last Light se neobjeví na Wii U. Důvodem je prý nedostatečný výkon

Hide picture