Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Michael Bay chystá Transformers 4. Známe první informace

Veronika Jílková

Veronika Jílková

18. 2. 2012

Slavný Optimus Prime a Bumblebee, dvojice robotů, které jistě každý fanoušek Transformerů zná. V roce 2014 nám Michael Bay slibuje představit další díl  série s těmito oblíbenými hrdiny.

V pokračování nebude nouze o žluťáska Bumblebeeho Zdroj: distributor filmu

Studio Paramount Pictures minulý týden podepsalo práva na přípravy k natáčení čtvrtého pokračování slavných příběhů o Transfomers.

Za posledních pět let byly natočeny tři díly, poslední dva  s podtituly Pomsta poražených a Temná strana Měsíce. Jaký název dostane budoucí snímek, je zatím ve hvězdách, tak jako scénář nebo obsazení. Vše je prozatím v přípravné fázi.

Michael Bay je Transformer! Jeho filmy jsou jasný důkaz

Michael Bay původně s pokračováním otálel, možná už nechtěl šťourat do ukončené trilogie, ale studio se nenechalo odbýt, neboť výdělek z třetího snímku přesahoval miliardu dolarů.

Když tedy režisér na dohodu kývl, začal spekulovat o novém příběhu, nových postavách a samozřejmě o Optimu Primovi a Bumblebeem, kteří dělají Transformery těmi pořádnými Transformery.

Koho budou možná fanoušci plechu postrádat, je hlavní hrdina Sam Witwicky coby Shia LaBeouf. V týmu ovšem nebude chybět Steven Spielberg na postu producenta.

Natáčení začíná letos v dubnu a premiéra filmu je předběžně naplánovaná na 29. června 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Michael Bay chystá Transformers 4. Známe první informace

Hide picture