Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Microsoft bude hry zadarmo rozdávat i příští rok. Podmínkou je zlatý Xbox Live

Marek Jedinák

Marek Jedinák

21. 10. 2013

V jednom ze starých papírových herních časáků kdysi kdosi tvrdil, že hry jsou jako lechtivé hrátky, ale mohou být ještě lepší, pokud jsou zadarmo. Skoro to vypadá, že se tímto krédem inspiroval i technologický gigant Microsoft, jenž po vzoru konkurenčního Sony rozdává měsíčně několik her zdarma. 

Příchod Xbox One vypadá opulentně. Ani to však neznamená, že musí předchozí konzole Xbox 360 okamžitě do starého železa. zdroj: Microsoft.com

Příchod Xbox One vypadá opulentně. Ani to však neznamená, že musí předchozí konzole Xbox 360 okamžitě do starého železa. Zdroj: Microsoft.com

Není však všechno zlato, co se třpytí, majitelé musí mít aktivovaný zlatý účet Xbox Live. Ten hráče vyjde přibližně na tisícikorunu ročně, což je vzhledem ke kvalitě nabízených titulů velice příznivý kauf. Pozitivní zprávou tedy je, že společnost Microsoft hodlá  s obdobnou akcí Games with Gold pokračovat i následující rok.

Minimálně z tohoto důvodu tak nebude nutné i přes příchod nové generace konzolí poslat starý Xbox 360 do starého železa.

Tituly z programu Games with Gold jsou vyváženou směsicí třiáčkových titulů a populárních arkád, z nichž je každý měsíc uvolněna dvojice her zdarma ke stažení. Hry zůstávají ke stažení i po uplynutí časově omezené nabídky a bez dalších nákladů jsou tak k dispozici k opětovnému zahrání.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Microsoft bude hry zadarmo rozdávat i příští rok. Podmínkou je zlatý Xbox Live

Hide picture