Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Might and Magic Heroes 6 – Shades of Darkness prezentuje chystané novinky

Jan Perlík

Jan Perlík

21. 2. 2013

A je to tu. Tvůrci ve videu blíže představili nové funkce a možnosti, které se objeví v chystaném pokračování série Might and Magic Heroes. Co nás tedy čeká?

video
play-sharp-fill

Historie této legendární tahové strategie sahá až do roku 1995. Pro hráče a milovníky této série se chystá nový rozšiřující díl, který dostal velmi honosný podtitul Shades of Darkness (Odstíny temnoty) a pyšní se samozřejmě VI. pořadovým číslem. Stejně tak jako tomu je u původní verze, ke které se Shades of Darkness vztahuje.

Nepřehlédněte: Assassin’s Creed 3:Tyranny of King Washington se představuje trailerem

Hráči se ocitnou sto let po událostech, které proběhly v Might and Magic Heroes VI. Rozhodnou osud dvou legendárních frakcí. Temní elfové a nekromanti již čekají na povely svého nového vznešeného vůdce. Můžete se také těšit na novou frakci, která se nazývá Dungeon. Samozřejmostí jsou tedy i nové jednotky, které budou frakci zastupovat.

V tomto článku naleznete hned dvě videa ke hře. První, které je dostupné ke shlédnutí výše, se zabývá připravovanými novinkami. Naopak na konci článku se můžete podívat na příběhový trailer. Obě však mají jedno společné – rozšíření bude mít co nabídnout. O tom, jakým způsobem vývojáři sepsali příběhové osudy jednotlivých frakcí, se můžete přesvědčit sami.

Nepřehlédněte: BioShock Infinite zdůrazňuje v novém traileru důležitost postavy Elizabeth

Might and Magic Heroes 6 – Shades of Darkness má posunuté datum vydání z 28. února na 2. května. K hraní nepotřebujete původní hru, což je skvělou zprávou pro ty, kteří ji nevlastní. Bude k dispozici, tak jak je zvykem, pouze na PC.

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Might and Magic Heroes 6 – Shades of Darkness prezentuje chystané novinky

Hide picture