Menu
FANZINE.cz
Deskové a karetní hry

MiniFantasyFest se blíží: Přilby nasadit, goblini čekají v Třinci!

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

26. 1. 2014

Fantasy festivaly nemusí být velkolepé, několikadenní akce plné kostýmů, filmů a přespávání v tělocvičně. O tom nás přesvědčuje i MiniFantasyFest. Jednodenní setkání nadšenců, které už za pár dní opět zavítá do Třince.

FOTO: Deskové hry - ilustrační foto

Foto: Martin Peška, FANZINE.cz

MiniFantasyFest se koná 8.2.2014 v M-klubu Městské knihovny Třinec. A co zájemce čeká? Vyznavači žánru fantastiky se mohou těšit na skupinu Goblinzzz of Moryja, se kterou je možno absolvovat workshop zaměřený na výrobu z kůže a jiných přírodních materiálů.

Na tento workshop je však nutná registrace, stejně jako na setkání s Patricií, při kterém si budete moci vytvořit svoji vlastní knihu.

MFF„Goblini“ si pak dále připravili i besedu, která přinese nejen zajímavosti z uplynulé LARPové sezóny, ale i spoustu dalších důležitých poznatků, bez kterých se žádný pořádký „LARPák“ neobejde.

Nebudou chybět ani mentoři deskových her, kteří vás rádi naučí Hry o trůny, Arham Horror, Zeměplochu: Ankh-Morpork a další. A pokud už všechny znáte, alespoň naleznete parťáka na pořádnou deskovou bitvu.

Pořadatelé poté slibují zajímavého hosta, který má o fantastice rozhodně co říci. Takže fantastové z Třince a okolí i ostatní zájemci; sbalte své dvě švestky a vyrazte za gobliny!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

MiniFantasyFest se blíží: Přilby nasadit, goblini čekají v Třinci!

Hide picture