Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Blizzard na Gamescomu předvede Mists of Pandaria a Heart of the Swarm

Jakub Bilko

Jakub Bilko

3. 7. 2012

World of Warcraft: Mists of PandariaBlizzard oznámil, že WoW: Mists of Pandaria a Starcraft II: Heart of the Swarm budou na výstavě Gamescom k dispozici v podobě hratelných ukázek pro veřejnost. Hraní okoření lehký nádech Blizzconu.

World of Warcraft: Mists of Pandaria

Azeroth již není v sevření padouchů, nicméně jej budou okupovat pandy Zdroj: Vydavatel hry

K východnímu folklóru směřující čtvrtá expanze k World of Warcraftu s názvem Mists of Pandaria bude na výstavišti k mání v podobě demoverze, ve které účastníci budou moci prozkoumat startovní lokaci Pandarenů a vyzkoušet si nové povolání, jímž je Monk.

Ve čtvrtek 16. srpna, tedy v první veřejný den výstavy, dojde mimojiné na stánku Blizzardu k premiérovému promítání úvodního videa hry na velkoplošných obrazovkách.

Čtěte také: RECENZE: Diablo 3 se vrací ve velkém stylu, ale už to nemá tak snadné

Multiplayerový mód Heart of the Swarmu pak nabídne možnost vyzkoušet si kontrolu zbrusu nových jednotek Terranů, Protossů a Zergů. Stánek Blizzardu toho nabídne ještě mnohem více. Ti, kteří sem zavítají, budou moci zhlédnout některé hráče světové třídy, jak se utkávají v intenzivních Starcraft II soubojích.

Pro fanoušky World of Warcraftu je přichystaná exhibice top guild procházejících instancemi v rámci živého raidování. Nebude chybět ani taneční soutěž, kostýmy nebo živé vystoupení orchestru hrajícího písně z her Blizzárdovského portfolia.

Gamescom bude probíhat od 15. do 19. srpna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Blizzard na Gamescomu předvede Mists of Pandaria a Heart of the Swarm

Hide picture