Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

MMO The Secret World: DLC Unleashed přinese nové mise i obtížnost

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

21. 7. 2012

OBR.: The Secret WorldTvůrci nazvali DLC Unleashed. Balíček do hry přinese nové mise, Nightmare obtížnost pro dva dungeony a dokonce i online obchod (zatím jenom za herní peníze).

OBR.: The Secret World

Templáři jsou jedni ze tří hratelncýh frakcí ve hře. Zdroj: Oficiální stránky hry

Unleashed bude k dispozici ke stažení zdarma. Dva výše zmíněné dungeony se jmenují The Ankh a Hell Fallen. Přidaných misí je sedm, vývojáři však vydali informace pouze o šesti z nich. O sedmé zarytě mlčí a hráči si ji budou muset najít sami. Velice zajímavý krok a rozhodně ho vítáme.

Čtěte také: VIDEO: Hitman: Absolution vraždí v traileru. Gameplay vypadá brutálně

Mise jsou následující:

  • Red Handed – Dokrot Varias pokračuje ve stopách svého otce a snaží se vyřešit záhadu Červené ruky.
  • Crime and Punishment – Sam Kreig (autor hororových povídek) přijal na ostrov Solomon napsat další ze svých děl. Něco se však zvrtlo a na hráči je zjistit, co je špatně.
  • Funeral Crashed – Eleanor Franklinová žije ve svém obrovském domě úplně sama. Jenomže se tu začínají probouzet duchové a hráči přijíždění zabezpečit okolí.
  • Carter Unleashed – akční mise odehrávající se v akademii Innsmouth, kde stuje nadaný studen Carter. Jenomže jeho schopnosti se začínají vymykat kontrole.
  • Hell and Bach – reportér Daniel Bach chce získat Pulitzerovu cenu a rozhodne se proto vypátrat pravdu o tajemném přízraku Theodora Wickera. Hráči budou muset cestovat časem a přijít záhadě na kloub.
  • The 3rd Age – Hráči se podívají do záhadného Egypta a budou zde pátrat po devíti strážcích.

Dlc si hráči budou moci stáhnout už 31. července.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

MMO The Secret World: DLC Unleashed přinese nové mise i obtížnost

Hide picture