Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

MMORPG Neverwinter bude free-to-play. Připojte se do boje o město

Jan Hnilica

Jan Hnilica

30. 1. 2013

Zatímco ostatní města Mečového pobřeží trpěla morovou nákazou, Neverwinter zůstal ušetřen. Městu se však nevyhnula sprška ohně zapříčiněná vulkanickým výbuchem. Znovu tak bude zapotřebí hrdinů s velkými batohy, ostrými meči, magií a hlavně  internetem.

OBR.: Dungeons and Dragon: Nevewinter

Uvidíme, jak si bude Neverwinter vést v tuhém konkurenčním boji. Zdroj: Oficiální stránky hry

Prostředí Dungeons & Dragons se stále ždímá a přežvykuje, stále totiž táhne, a Cryptic Studios to moc dobře vědí. Jejich nový počin bude další akční MMORPG.

Na trhu se jich v současnosti pohybuje nepřeberné množství,  a i když to má prověřená značka ze začátku vždy o trochu snazší, pouze kvalita může zajistit dlouhodobou oblibu hráčů.

Čtěte také: Sběratelská edice Splinter Cell: Blacklist je luxusní. Dostanete letadlo

Na výběr bude šest ras: člověk, půlelf, elf, trpaslík, drow (temný elf) a Tiefling. Každá z ras bude mít různé dispozice a sklony k výkonu určitého povolání. Fanoušci Forgotten Realms se můžou těšit na spousty známých odkazů svého oblíbeného universa.

Součástí hry by podle tvůrců měly být i nástroje na tvorbu vlastních dobrodružství. Neverwinter bude využívat free-to-play model, na bližší informace si budeme muset ještě počkat. Každopádně sledujte oficiální stránky, kde se také můžete přihlásit do beta testování.

Hra by se měla oficiálně představit v prvních měsících tohoto roku.

[album:https://www.fanzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/neverwinter/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

MMORPG Neverwinter bude free-to-play. Připojte se do boje o město

Hide picture