Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

MMORPG Rift přechází na free-to-play model. Plní tak přání herní komunity

Redakce

Redakce

17. 5. 2013

Další MMO, které spadne do třídy free-to-play her. Údajně by za tímto krokem neměl stát úbytek hráčů, ale vyslyšení jejich přání. 

OBR.: Rift

Hráčská komunita si vyprosila MMO Rift free-to-play. Zdroj: Oficiální stránky hry

Pro CVG se rozpovídal kreativní ředitel společnosti Trion Worlds Bill Fisher.

Uvedl, že tato změna nenastane kvůli finanční krizi nebo dalším mnoha faktorům, které několik slibně vypadajících MMO her položily na lopatky. O tomto kroku rozhodly průzkumy, emaily hráčů a příspěvky na fórech za poslední dva roky.

12. června budou mít všichni hráči přístup do celého herního světa. Od dungeonů až po Warfront. Protože chce Trion Worlds zbourat veškeré bariéry, hra zůstane nepozměněna. Žádný obsah z ní tedy nebude odebrán či pozměněn.

Předplatné této hry mohou hráči stále využít, ale nebude to nutností. Díky němu budou mít hráči přístup k různým benefitům, hra jako taková by ale měla být stále vyrovnaná a všem přístupná.

S touto změnou přijde i nástup nové měny do hry. V patchi 2.3: Emperyal Assault si hráči budou moci za peníze pořídit herní měnu REX. Bude se jednat o věc, která vám dobije kredity, když ji použijete. Před použitím ji ale můžete směnit s hráči nebo nabídnout v herní aukci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

MMORPG Rift přechází na free-to-play model. Plní tak přání herní komunity

Hide picture