Menu
FANZINE.cz
Technologie

Modern Warfare 3: DLC Collection 1 se blíží. Přinese hlavně nové mapy

Jan Holan

Jan Holan

19. 3. 2012

Nové Call of Duty se dočkalo značných úspěchů, a to co se týče recenzí i počtu prodaných kopií. Reakce Activisionu na sebe nenechala dlouho čekat a první veliké DLC s názvem Collection 1 je už na cestě.

Vůbec poprvé se ve stahovatelném balíčku objeví i Special Ops mise Zdroj: callofduty-community.com

Stejně jako tomu bylo i u předchozího stahovatelného obsahu k této sérii, tak se tohoto balíčku dočká prvně Xbox Live Marketplace, a to již 20. března a přesně o měsíc později se toto DLC objeví i na PlayStation Store. Obsahem budou pěkně dohromady všechny přídavky, které se již objevily na službě Call of Duty Elite, a tak se můžete těšit na čtyři nové mapy, a dokonce i na dvě nové mise v režimu Special Ops.

Čtěte také: RECENZE: The Sims 3: Showtime přicházejí v režii Katy Perry

První z nich, umístěná v New Yorku nese název Overwatch a stejně jako na Highrise v MW2 se proběhnete po střeše mrakodrapu. Další je nazvaná Liberation a Central Park se nejspíše stane rájem sniperů a LMG. Podíváme se i do Itálie v mapě se jménem Piazza, a nakonec zavítáme v Black Box i do Los Angeles.

Oproti všem předchozím DLCčkům si ale pro nás tentokrát v Activision přichystali i dvě nové mise do Special Ops. V Black Ice se opět stejně jako v MW2 projedete na sněžném skútru a v Negotiator budete muset zajistit bezpečí VIP. Přestože většina předchozího stahovatelného obsahu od Activision působila dojmem dejte nám peníze a my vám dáme čtyři mapy, nyní tomu tak zatím není a nové Special Ops budou skvělým zpestřením. Úspěšnost tohoto DLCčka ale stále závisí i na jeho ceně, která v minulosti nebyla zrovna příznivá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Modern Warfare 3: DLC Collection 1 se blíží. Přinese hlavně nové mapy

Hide picture