Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Mortal Kombat Legacy pokračuje. Po websérii bude následovat nový film

Jan Uhlík

Jan Uhlík

31. 5. 2013

Liu Kang
Tento rok si fanoušci Mortal Kombatu přijdou na své. V budoucích několika týdnech nás čeká pokračování úspěšného webseriálu a vedle toho máme první informace o připravovaném filmu.

video
play-sharp-fill

Po veleúspěšné první sérii, která sklidila samou chválu od fanoušků i kritiků, se nám nabídne ve velice blízké době druhá série. Svět Mortal Kombatu se snad nemusí nikomu představovat. Fenomén, který započal před dvaceti lety v herní podobě, se převedl na filmové plátno již několikrát. Bohužel pro fanoušky se film nikdy nevyvedl podle jejich představ.

Zlom nastal před třemi lety. Titulu se zhostil ne příliš známý režisér Kevin Tancharoen. Díky svým znalostem a vášni k Mortal Kombatu dokázal vytvořit právě to, co fanoušci tak očekávali. Prvně se vyšvihl s krátkometrážním snímkem s podtitulem Rebirth.

Před několik málo měsíci unikla informace o novém filmu, pro který se právě Rebirth stane prequelem. Režie se zhostí opět Kevin pod křídly New Line Cinema. Film si podle IMDB.com dopřeje rozpočtu sta milionu dolarů! Můžeme tedy čekat snímek epických rozměrů. Dočkáme se ho ale až v roce 2015.

Liu Kang

Brian Lee jako Liu Kang připravený hodit ohnivou kouli. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Jelikož diváci žádali více, tak se Kevin pustil do dalšího díla. O rok později byl na Youtube kanálu Machinimy vypuštěn první díl devítidílné série. Předčilo to očekávání. Legacy se stalo nejlepším webseriálem všech dob. V den nahrání obsadil první místo žebříčku ve sledovanosti.

Počet zhlédnutí se nyní šplhá k dvaceti milionům, což jen potvrzuje jeho veliký úspěch. Díky první sérii jsme se dozvěděli o původu několika hlavních postav, nyní nás čeká boj samotný. Nečekejme však klasickou dějovou linii. Příběhu si užijeme z úplně jiného pohledu.

Vedle starých tváří se nám tu představí řada známých bojovníků. Šaolinského mnicha Liu Kanga si zahraje Brian Tee, kterého si můžeme vybavit jako D.K-eje z Tokijské jízdy. Kung Laa, přítele Liu Kanga, známého především díky boji se svým kloboukem, ztvární Marc Dacascos.

Dále uvidíme slepého Kenshiho, silného bojovníka se schopností psychokinézy a požírače duší Ermaca. Roli zlého kouzelníka Shang Tsunga si k překvapení diváků zahraje Cary-Hiroyuki Tagawa, který ho ztvárnil i v úplně prvním filmu Mortal Kombat z roku 1995.

Herci z Legacy

Společná fotografie všech herců v Legacy 2. Zdroj: twitter.com/KTANCH

Přesné datum vypuštění bohužel není známo, ale Tancharoen ubezpečil diváky, že se seriálu dočkáme do konce června. První sérii si můžete pustit zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mortal Kombat Legacy pokračuje. Po websérii bude následovat nový film

Hide picture