Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Mortal Kombat Legacy se vrací s ještě nadupanější druhou sezónou

Miloš Kodýdek

Miloš Kodýdek

19. 2. 2013

Brutální turnaj, ve kterém se hraje o víc než o život, se na nás chystá v druhé řadě hraného webseriálu, za kterým stojí portál Machinima.

video
play-sharp-fill

Druhá sezóna tohoto vcelku unikátního projektu se vrátí na vaše obrazovky v druhém kvartále roku 2013. Všichni příznivci brutálních soubojů, které mají rozhodnout o budoucnosti lidské rasy, si přijdou na své, protože po první představovací sezóně se na nás chystá už samotný turnaj.

Na režisérské/scenáristické sesli se opět usadí Kevin Tancharoen a kromě starých známých tváří se objeví třeba Casper Van Dien (Hvězdná pěchota), jako mašina na hlášky Johnny Cage nebo Mark Dacascos (Americký samuraj, Mistr neznámého boje), veterán, který se k akčním rolím jednoduše prokopal a zde se zhostí role Kung-Laa.

Čtěte také : Rozhovor o Miner Wars s Markem Rosou, zakladatelem Keen Software House

Třešničkou na dortu je návrat Cary-Hiroyuki Tagawy do role Shang Tsunga, kterého si zahrál v dnes již kultovním prvním filmu z roku 1995.

Samotné video je rychlou představovačkou většiny postav s několika záběry, jež prozrazují, že lidé ze serveru Machinima hodlají oproti prvním epizodám ještě přitvrdit. Ve hvězdách ovšem zůstává, jestli má být druhá série také předzvěstí nové Mortal Kombat hry.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mortal Kombat Legacy se vrací s ještě nadupanější druhou sezónou

Hide picture