Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Mrkněte na fotky k poslednímu dílu Twilight ságy. Bella má už upíří oči

Necelé čtyři měsíce. To je doba, která nás dělí od poslední části ságy Twilight, tentokrát již podruhé s podtitulem Rozbřesk. Aby produkce nalákala fanoušky na listopadovou premiéru, zveřejnila plakáty s hlavními postavami v celé své kráse.

Na plakátech jsou zobrazeny hlavní postavy – Bella Swan (Kristen Stewart), Jacob Black (Taylor Lautner), Edward Cullen (Robert Pattinson) a další členové rodiny Cullenů – Jasper (Jackson Rathbone), Alice (Ashley Greene), Carlisle (Peter Facinelli), Esme (Elizabeth Reaser), Emmett (Kellan Lutz) a Rosalie (Nikki Reed).

Edward se v tomto díle už stává otcem. Zdroj: Summit Entertainment

A co se vlastně ve finálním dílu bude dít? Bella si bude muset zvyknout na své nové upírské tělo a společně s Edwardem vychovat dceru Renesmé. Do toho všeho se vmísí i zákeřní Volturiovi, neboť růst Renesmé je velice zvláštní a extrémně rychlý. Další problém způsobí také Jacobův tzv. otisk – právě do dítěte dříve milované Belly. Dojde samozřejmě i na závěrečnou bitvu mezi upíry a vlkodlaky, kde obě strany použijí svoje síly a nadpřirozené schopnosti na maximum.

Twilight sága: Rozbřesk – 2. část (Twilight Saga: Breaking Dawn: Part Two)

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický
USA, 2012

Režie: Bill Condon
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Maggie Grace, Taylor Lautner, Dakota Fanning, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Kellan Lutz, Nikki Reed, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Billy Burke, Anna Kendrick, Booboo Stewart, Michael Sheen, Jamie Campbell Bower, Christopher Heyerdahl, Cameron Bright, Chaske Spencer, Julia Jones

Premiéra v ČR: 15. listopadu 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mrkněte na fotky k poslednímu dílu Twilight ságy. Bella má už upíří oči

Hide picture