Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Muž z oceli chce společný film s Batmanem. Warner Bros to nevylučují

Simona Nyitrayová

Simona Nyitrayová

26. 5. 2013

FOTO: superman_batman_public_enemies-31Hlavního představitele letošního supermanovského rebootu Henryho Cavilla by potěšil snímek, ve kterém by se potkal s Temným rytířem. Vzkřísil by se tím filmový nápad z roku 2004.

FOTO: superman_batman_public_enemies-31

Znaky superhrdiny: plášť a hranatá brada. Zdroj: Warner Bros. Animations

Letitý sen fanoušků filmů o komiksových superhrdinech se možná stane konečně realitou. Cavill zareagoval na plodný tvořivý vztah dvou velkých mužů tohoto žánru, Zacka Snydera a Christophera Nolana, a nechal se slyšet, že by mohli spojit své hrdiny v jednom filmu.

„Šlo by o velice zajímavý příběh. Tito dva hrdinové představují dvě strany mince, používají odlišné metody. Bylo by skvělé vidět, jak a proč se dají dohromady,“ zasnil se představitel nejnovějšího Supermana.

Ve studiu Warner Bros. se podle Cavillových slov uvažuje o různých variantách, je tedy opravdu možné, že k této filmové události někdy v blízké budoucnosti dojde.

Opakuje se tedy pokus Wolganga Petersena z roku 2004 s nedokončeným projektem Superman vs. Batman. Doufejme, že tentokrát se superhrdinové dočkají šťastnějšího konce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Muž z oceli chce společný film s Batmanem. Warner Bros to nevylučují

Hide picture