Menu
FANZINE.cz
Ostatní

Muži ocení především praktické dárky. S čím u nich zabodujete?

Nejen na Vánoce, ale i kdykoli během roku řešíme, čím potěšit přítele, tatínka, kamaráda nebo bratra. Vymyslet dárek pro muže není vždy jednoduché a mnozí z nás často netuší, jakým směrem se vydat. Obecně platí, že většině mužů udělá radost praktický dárek. S čím u nich tedy zabodujete?

Zamyslete se nad koníčky

Cílem dárku není jen druhého potěšit nebo překvapit. Dary slouží i jako důkaz toho, že vám na druhém záleží. Proto je třeba dát si záležet s jeho výběrem. Zamyslete se proto nad koníčky a zájmy, které dotyčného baví a zajímají. Dárek pak můžete snadno přizpůsobit tomu, jestli je daný muž nadšený hokejista, miluje rybaření nebo se rád začte do nějaké historické knihy.

Jakmile budete mít jasno, čemu se dotyčný rád věnuje, je pak snadné vybrat vhodný dárek. Rybář uvítá rybářské potřeby, nadšený čtenář nějakou pěknou knihu nebo rovnou encyklopedii, sportovec vybavení na sport nebo nějaké výživové doplňky, díky kterým bude ve formě.

Praktické dárky jasně vedou

Mužům udělají radost praktické dárky, které využijí. Praktickým dárkem může být i věc, nad jejímž pořízením dotyčný třeba delší dobu přemýšlí, ale z nějakého důvodu si ji sám ještě nekoupil – například na ni neměl dostatek financí.

Při výběru dárku se můžete spolehnout nejen na vlastní vkus, ale klidně i na recenze druhých. Pomohou vám vybrat správně a nekoupit zajíce v pytli. Pokud třeba uvažujete nad pořízením elektrického krbu, se kterým ale nemáte žádnou zkušenost a v podstatě ani nevíte, co se v tomhle odvětví bere jako důležité kritérium pro výběr, podívejte se na užitečné recenze nástěnných elektrických krbů a hned budete mít jasno.

Dárky pro muže

Zdroj: Shutterstock

Ten nejlepší dárek pod stromeček

O Vánocích se většina z nás snaží opravdu vytáhnout. Pod stromečkem přece chceme vidět radost v očích a úsměvy od ucha k uchu. Dárky k Vánocům jsou často dražší, protože k tomu kouzelný sváteční čas vybízí.

Je to zároveň období, kdy většina z nás propadá panice, že jednoduše neví, co pořídit svým blízkým. Čas se krátí, Štědrý den je za rohem – a co teď? Tehdy oceníte nejen tipy na vánoční dárky pro tátu, ale i nápady na dárky pro manžela, bratra nebo kamaráda. Inspirace není nikdy dost a výběr dárku k Vánocům určitě nenechávejte na poslední chvíli.

Oblečení muže nenadchne, ani neurazí

Kdekdo může za praktický dárek považovat i oblečení. Muži se, pokud jde o módu, dělí na dvě skupiny. Jedna z nich si potrpí na svém outfitu, druhé je naopak v podstatě jedno, co si vezme na sebe. I tady je potřeba zamyslet se nad tím, jaký je onen člověk, pro kterého dárek vybíráte.

Jde-li o muže, který si potrpí na sladěném looku, kvalitní košile, pěkná kravata nebo pásek s pěknou přezkou mu určitě vyčaruje úsměv na tváři. Naopak pokud jde o muže, který si mnohem více nežli na pěknou fasádu potrpí na komfortu, věnujte mu třeba pohodlnou mikinu nebo tričko s motivem jeho oblíbeného zpěváka.

Klasika, na kterou se můžete spolehnout

Někdy si na výběr dárku vzpomenete opravdu až na poslední chvíli. Času není nazbyt a vy se nemůžete zdržovat nenápadným zjišťováním, co by si dotyčný přál, nebo co zrovna potřebuje. Tehdy je dobré mít eso v rukávu v podobě klasiky, která nikdy nezklame.

Asi každý muž neohrne nos nad pěknou sadou nářadí. Vždycky se přece hodí mít po ruce šroubovák, kleště nebo hasák. I zajímavá vůně může být vhodným a zároveň praktickým dárkem, ani parfém muž neodmítne.

Dárek v podobě zážitku

Vhodným dárkem jsou také různé poukazy, se kterými opravdu nic nezkazíte. Chce to mít sice alespoň částečné povědomí o tom, co dotyčného baví, ale poukaz pořídíte během chviličky. Co třeba voucher na jízdu rychlým autem, kulinářský kurz, pobyt v pivních lázních nebo vyhlídkový let balónem?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Muži ocení především praktické dárky. S čím u nich zabodujete?

Hide picture