×
FANZINE.cz

My Little Pony budou mít svůj vlastní film. Hasbro Studios už na něm pracují

Hasbro Studios oznámili, že budou vytvářet film podle jedné z jejich nejznámějších značek a to pod značkou My Little Pony.

My Little Pony: Friendship is Magic. Zdroj: Hasbro Studios
My Little Pony: Friendship is Magic. Zdroj: Hasbro Studios

Film bude vytvářen, produkován a financován novou produkční společností nazvanou Allspark Pictures. Ti budou také produkovat živou adaptaci Jem and the Holograms s názvem Jon M. Chu.

Studio si pro práci na scénáři k My Little Pony vybralo Joela Ballariniho, který je zodpovědný za Dobu ledovou 4: Země v pohybu. Jako producenta si potom vybrali Megan McCarthyovou, která produkovala a psala scénář k My Little Pony: Friendship Is Magic a My Little Pony: Equestria Girls.

Dnes velký fenomén My Little Pony byl poprvé představen v roce 1983. Do dnešního dne byly vydány čtyři animované série, ta poslední přišla v roce 2010 a stala se velice populární jak mezi dětmi, tak mezi staršími diváky.

„Samozřejmě budeme pokračovat i v práci na velkých filmech s našimi partnery, ale zde máme další set filmů, kde cítíme větší možnost kontrolovat rozpočet, financování, určovaní data vydání, marketingu a kreativitu u našich filmů. K dispozici máme nové ekonomické modely, které vyhovují našim určitým filmům,“ prozradil prezident Hasbro Studios Stephen Davis.

Jedním z nich je pravděpodobně i My Little pony. Zatím bohužel nevíme, jestli budou poníci, které uvidíme animované, či tradičně animované, jako v začátcích, ale zcela jistě víme, že po této značce je na trhu veliká poptávka.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..