Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

My Little Pony budou mít svůj vlastní film. Hasbro Studios už na něm pracují

Jan Neuman

Jan Neuman

3. 11. 2014

Hasbro Studios oznámili, že budou vytvářet film podle jedné z jejich nejznámějších značek a to pod značkou My Little Pony.

My Little Pony: Friendship is Magic. Zdroj: Hasbro Studios

My Little Pony: Friendship is Magic. Zdroj: Hasbro Studios

Film bude vytvářen, produkován a financován novou produkční společností nazvanou Allspark Pictures. Ti budou také produkovat živou adaptaci Jem and the Holograms s názvem Jon M. Chu.

Studio si pro práci na scénáři k My Little Pony vybralo Joela Ballariniho, který je zodpovědný za Dobu ledovou 4: Země v pohybu. Jako producenta si potom vybrali Megan McCarthyovou, která produkovala a psala scénář k My Little Pony: Friendship Is Magic a My Little Pony: Equestria Girls.

Dnes velký fenomén My Little Pony byl poprvé představen v roce 1983. Do dnešního dne byly vydány čtyři animované série, ta poslední přišla v roce 2010 a stala se velice populární jak mezi dětmi, tak mezi staršími diváky.

„Samozřejmě budeme pokračovat i v práci na velkých filmech s našimi partnery, ale zde máme další set filmů, kde cítíme větší možnost kontrolovat rozpočet, financování, určovaní data vydání, marketingu a kreativitu u našich filmů. K dispozici máme nové ekonomické modely, které vyhovují našim určitým filmům,“ prozradil prezident Hasbro Studios Stephen Davis.

Jedním z nich je pravděpodobně i My Little pony. Zatím bohužel nevíme, jestli budou poníci, které uvidíme animované, či tradičně animované, jako v začátcích, ale zcela jistě víme, že po této značce je na trhu veliká poptávka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

My Little Pony budou mít svůj vlastní film. Hasbro Studios už na něm pracují

Hide picture