Menu
FANZINE.cz
Technologie

Na androidech se objevuje aplikace Časopisy Play. Možná přijdou i do ČR

Zdeněk Král

Zdeněk Král

29. 7. 2012

Předplatné časopisů, stejně jako pronájem filmů, v ČR nefunguje. Přesto Google nabízí aplikaci Časopisy Play, vše je tedy připraveno a můžeme doufat v brzké spuštění.

FOTO: Android

Obchod Play od Googlu toho nabízí opravdu hodně. Jen ne u nás. Foto: Google, YouTube.com

Český uživatel nemá vždy na internetu lehký život. Mnohdy i YouTube zablokuje video v „našem regionu“, o videích na zahraničních stránkách a slavných službách typu Netflix ani nemluvě.

Nyní se ale na mobil s androidem (konkrétně Nexus S aktualizovaný na nejnovější OS 4.1 Jelly Bean) sama nahrála aplikace Časopisy Play, ve verzi 1.0, a přímo od Googlu. Je připravená, počeštěná a plně funkční, jen nechce dovolit zobrazení skutečné nabídky.

Čtěte také: Batmanem se může za 14 miliard korun stát každý, spočítali odborníci

Povedlo se nám ochranu obejít, nabídka časopisů je prvotřídní a teoreticky by měla fungovat i u nás, pokud se prokoušete přes prvotní regionální ochranu a samozřejmě zaplatíte. Na výběr je vždy mezi aktuálním číslem a náležitě výhodnějším měsíčním a ročním předplatným.

Oficiálně jsou časopisy nedostupné, stejně jako filmy a hudba, můžeme snad doufat, že zpřístupnění české aplikace znamená světlou budoucnost, kde poloha země nebude hrát roli v distribuci online obsahu.

[album:https://www.fanzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/casopisy-play/]

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na androidech se objevuje aplikace Časopisy Play. Možná přijdou i do ČR

Hide picture