×
FANZINE.cz

Na festival FanCity dorazí i herečka ze seriálu Battlestar Galactica

FOTO: obrázek ze seriálu Battlestar Galactica!Exkluzivně!Herečka Rekha Sharma dorazí na festival FanCity na zahájení ve středu 26.10. ve 20 hodin, dále zde bude ve čtvrtek a asi i v pátek dopoledne. Exkluzivně pro FANZINE.cz to potvrdil Václav Pravda, ředitel festivalu.

FOTO: obrázek ze seriálu Battlestar Galactica
Herečka Rekka Sharma, Zdroj: distributor filmu

Rekha Sharma se proslavila především díky svým seriálovým rolím. Asi největší úspěch jí přinesl seriál Battlestar Galactica – dnes již kultovní záležitost z roku 2004.

Zde ztvárnila postavu Tory Foster, poradkyně prezidentky, která v pozdějších dílech seriálu prošla šokujícím vývojem. Samotný seriál je obecně považován za klenot současné snahy obnovit zašlou slávu tematiky vesmírných lodí započatou seriálem Star Trek.

FanCity, festival her a fantastiky, se uskuteční ve dnech od 26. až 30. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce. Magazín Fanzine.cz (při Topzine.cz) je hlavním mediálním partnerem akce. Sledujte náš speciál k této události.

Fanoušci seriálů ji ale můžou znát i ze Smallville (seriálu o studentských letech Clarka Kenta, tedy Supermana), z Lovců duchů nebo seriálu V.

Dodejme, že Rekha Sharma se občas mihne i v nějakém filmu. Mohli jsme ji tedy spatřit např. v hororu Vetřelci vs. Predátor 2 nebo ve sci-fi Jádru.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..