Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Na internet unikl exkluzivní trailer Amazing Spider-Mana 2 z Comic-conu

Jan Uhlík

Jan Uhlík

30. 7. 2013

Jamie Foxx a Spider-ManZ Comic-Conu jsme si letos odnesli mnoho informací, teaserů a obrázků. Třešničkou na dortu letošního srazu je uniklý záznam skoro tří minutového traileru The Amazing Spider-Mana 2.Využijte možná poslední příležitosti na prohlédnutí si videa!

Trailer se podařilo nahrát jednomu odvážnému fanouškovi, který poté záznam zveřejnil na svém youtube kanálu. Kvalita videa sice není nejlepší, ale trailer se dá bez problémů sledovat. Krom akce nám upoutávka prozradila jednu zásadní informaci. Spider-Man (Andrew Garfield) se stane teoretickým tvůrcem padoucha Electra (Jamie Foxx).

Zachráněný nesebevědomý vědec Max Dillon si dodá odvahy a pustí se do experimentů, které by jinak nikdy nevyzkoušel. Bohužel (bohudík) nastane nešťastná shoda náhod a on získá superschopnosti ovládání elektřiny. Za jeho změnu viní Spider-Mana a hodlá se mu za to dostatečně „odvděčit“.

Můžeme očekávat, že si vlastníci brzy video najdou a zablokují. Do té doby si užijte malého náhledu na to, co náš příští rok čeká. Datum filmové premiéry spadá na 1.května 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na internet unikl exkluzivní trailer Amazing Spider-Mana 2 z Comic-conu

Hide picture