Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Na PragoFFestu 2012 vystoupí také redakce FANZINE.cz. Promluví o Star Wars

Jan Chalupa

Jan Chalupa

30. 1. 2012

Na chystaném festivalu PragoFFestu, který se bude konat v Modré škole v pražských Hájích od čtvrtku 2. do neděle 5. února, vystoupí také část redakce magazínu FANZINE.cz. Pro posluchače budou připraveny dvě přednášky o Star Wars.

V takovéhle duchu budou přednášky probíhat, Zdroj: distributor filmu

Pokud patříte mezi obdivovatele veleúspěšné ságy Star Wars, máte se na co těšit. V sobotu 4. února se v rámci festivalu PragoFFest chystají dvě hodinové přednášky s touto tematikou. Na nich promluví část redakce magazínu FANZINE.cz.

Přednáškami vás tak budou provázet editor rubriky Filmy a seriály Jan Chalupa (Johnny), projektový manažer magazínu FANZINE.cz Marek Jedinák (Mára) a redaktor Filmů a seriálů Jan Neuman (Wolverine).

V sobotu 4. února od 14:00 se tak můžete těšit na přednášku nazvanou Hvězdné války ve hrách, knihách a seriálech. V rámci ní se spolu s posluchači budeme zabývat otázkou, zda-li má smysl kanonizovat nejrůznější deriváty z prostředí Star Wars, nebo společně s každou další knihou, komiksem a dílem seriálu tuto velkolepou ságu pouze znásilňují.

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=V_Q-EaY4oZ0[/youtube_660]

Ve stejný den od 16:00 pak bude probíhat přednáška nazvaná Lucas na špalku: Nesrovnalosti v univerzu Hvězdných válek. V jejím rámci se budou otevřenou debatou probírat největší chyby, omyly a nedostatky ve Star Wars. Bude se jednat výhradně o postavy a události týkající se Epizod III. až VI.

Těšíme se na vás.

Informace k festivalu:
Datum: čtvrtek 2. – neděle 5. února
Místo: Modrá škola (Kupeckého 576, Praha 11 – Háje)
Vstupné: od 80 korun
Sledujte také: speciál FANZINE.cz k příležitosti PragoFFestu 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na PragoFFestu 2012 vystoupí také redakce FANZINE.cz. Promluví o Star Wars

Hide picture