Menu
FANZINE.cz
Ostatní

Na procházky je moc zima? Zabavte se doma

Jaro už sice klepe na dveře, ale venku to na teplo ještě moc nevypadá. Pokud vás zima odrazuje od venkovních aktivit, máme několik tipů na domácí zábavu. Televizi k ní ale rozhodně nepotřebujete.

Buďte kreativní

Malování na sklo, scrapbooking, pletení, kresba uhlem… kreativitě se meze opravdu nekladou. Na vyzkoušení nové techniky nebo divočení s barvami navíc není nikdy pozdě. Materiál na tvůrčí experimenty ale nekupujte ve výtvarných potřebách, bývá tam velmi drahý a nabídka se hodí spíše pro profesionály. Raději mrkněte na kategorii Kreativita v sekci Tipy k nákupům na Tipli. U těchto produktů totiž můžete získat peníze zpět z nákupu.

Skvělou technikou na vyzkoušení je batika. Sypaná nebo vázaná, atraktivní je vždy. Co nás na ní baví nejvíc, je moment náhody a překvapení, který je spojený s každým novým výtvorem. Batikovat můžete oblečení i bytový textil, jen si pohlídejte složení materiálu a vhodnost zakoupených barev.

Montování (nejen) pro chlapy a kluky, to je eshop Svět součástek.

Zejména muži, ale nejen oni, rádi něco montují a „kutí“. Někdo se zavře na půl dne s bruskou do dílny, někdo zaleze do garáže a někdo zamoří celý byt výpary od páječky, zatímco se hrbí nad novým obvodem. Perfektní jsou všechny způsoby (hlavně, když si vyvětráte). Rozvíjí mozek, manuální schopnosti a dávají poznat ten úžasný pocit z toho, že jste něco vyrobili vlastníma rukama. Motivovat ke „klučičímu kutění“ může třeba nabídka e-shopu Svět součástek. Jedna věc je koukat na videa o elektrotechnice, ale něco úplně jiného je moct si to rovnou vyzkoušet!

A3 sport – aktivní dovolená

Jestli už ale to sezení doma nemůžete vydržet, tak se do něj rozhodně nenuťte. Ven se dá pochopitelně jít i v mraze, takže jarní zima v plusových teplotách nakonec není žádný důvod zůstávat zavření. Jen se nenechte oklamat zrádným sluncem, které sice už začíná nabírat na síle, ale vzduch ještě neohřálo. Se správným oblečením ale nebude problém ani sportování. Vybavte se hlavně něčím co neprofoukne, jako sportovní budou z A3 sport.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na procházky je moc zima? Zabavte se doma

Hide picture