Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Na světě je Transformery inspirovaný hudební nástroj. Autobotí ukulele

Redakce

Redakce

20. 12. 2011

FOTO: Autobotí okuleleHudebně založení fanoušci Transformerů by měli zbystřit. Na trhu se totiž objevil hudební instrument, v celé své kráse inspirovaný známými filmovými autoroboty.

FOTO: Autobotí okulele

Tato okulele vás bude neustále okukovat, Zdroj: digitaltrends.com

Možná je namístě tento podivně znějící pojem trochu představit. Ukulele je drnkací nástroj podobný kytaře, který vznikl v 19. století. Pochází z Havaje. Dnes je rozšířený po celém světě a zachoval si ve všech zemích i svůj originální název. Pokud se tedy někdy ocitnete v cizině a daným jazykem nebudete umět ani slovo, ukulele by to mělo jistit.

Michael Bay je Transformer! Jeho filmy jsou jasný důkaz

Každé takové transformeří ukulele je ručně vyrobené z kvalitního tvrdého dřeva, nejčastěji javorového. Má čtyři struny a může být zhotoveno v různých velikostech i tvarech. Tento tradiční nástroj v netradičním kabátku je vyráběn na zakázku a je k dostání za 550 dolarů.

FOTO: autobotí ukulele

Originální hudebník si žádá originální nástroj

Zájemců o toto ukulele je poměrně hodně, na svůj vytoužený nástroj si však budou muset chvíli počkat. Jak dlouho, to záleží na tom, v jakém pořadí jsou umístěni ve zřízené čekací listině. Čekání se však určitě vyplatí a autobotí ukulele se jistě stane zdrojem vizuálního i akustického zážitku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na světě je Transformery inspirovaný hudební nástroj. Autobotí ukulele

Hide picture