Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Nabíjení mobilního telefonu ze záložního zdroje? I to je možné

Jan Perlík

Jan Perlík

13. 3. 2013

Stává se vám, že jste zapomněli nabít svůj mobilní telefon a nemáte přístup k zásuvce? Přáli byste si snadno a efektivně vyřešit tento problém? Pickup Power je pro vás jako stvořený.

FOTO: Pickup Power priorita

Pickup Power využijete jednoduše třeba na svém stole. Zdroj:Quirky.com

V současné době po celém světě existuje nepřeberné množství záložní energie. Jenže jakmile jde o mobilní telefon nebo jiné technologické zařízení, zjišťujeme nedostatek inovace. Jdete po ulici, v uších vám zní jedna z oblíbených písniček, když v tom dojde i poslední kapka energetické šťávy v mp3 přehrávači.

K takovým situacím již docházet nemusí. Qiurky představilo stolní rozbočovací zásuvku Pickup Power, která zahrnuje vše potřebné proto, abyste do svého zařízení dostali dostatek energie pro další fungování. K dispozici jsou tři zásuvky a tři USB porty. Nyní můžete záložní energii nosit kamkoli a využít ji v jakékoli situaci.

Vše je poháněno jednou odnímatelnou baterií o kapacitě 4 000 mAh, která se nabíjí přes elektrické kontakty v základní jednotce. Tělo Pickup Power je vyrobeno z vysoce lesklého plastu. Bohužel zatím není k zakoupení. Doufejme, že se tak stane v co nejkratší době.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nabíjení mobilního telefonu ze záložního zdroje? I to je možné

Hide picture