Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Náhražka Megan Fox v Transformers 3: Běhat v podpatcích je hodně těžké!

Oldřich Mánert

Oldřich Mánert

13. 6. 2011

!Exkluzivně!V pozici náhrady za vlhký sen teenagerů s tváří Megan Fox přichází nová hrdinka třetího dílu Transformers. Supermodelka Rosie Huntington-Whiteley odhaluje, jak se vyrovnala s náročnou rolí pod vedením režiséra Michaela Baye. Přečtěte si exkluzivní rozhovor, který jinde než na Topzine.cz nenajdete!

Dokáže Rosie nahradit Megan Fox?, Zdroj: distributor filmu

„Na natáčení jsem si zamilovala hlavně akční sekvence. Při jejich natáčení jsem se cítila nejjistější a bezezbytku si je užila, protože byly prostě a jednoduše vzrušující. Kulisy byly velmi realistické, množství explozí, střelby přímo na place a neustálé pobíhání za hlasitého řevu Michaela Baye do megafonu si člověk prostě musí užít. Nehledě na to, že jsem zde mohla zužitkovat svou skvělou fyzickou kondici,“ rozplývá se Huntington-Whiteley.

V momentě, kdy jí na stole přistála nabídka na účinkování v třetích Transformers, předpokládala, že se bude jednat o jednu z mnoha epizodních rolí. „Nejprve jsem byla samozřejmě strašně nervózní, lhala bych, kdybych tvrdila opak. Nikdy jsem ani nepomyslela, že budu pracovat na filmu podobného rozsahu. Když mě Michael obsadil do svého filmu, ani jsem netušila, koho vlastně budu hrát. Emocionální horská dráha, která následovala po zjištění, že budu v podstatě hlavní ženskou rolí, se ani nedá popsat,“ řekla víc ke svým pocitům.

Kariéra supermodelky tak musela ustoupit na druhou kolej. „Moje práce a všechny zakázky ze světa modelingu musely po potvrzení účasti na filmu stranou. Naštěstí mají všichni klienti pochopení pro moje herecké choutky a můj vstup do světa filmu plně podporují,“ vysvětluje Huntington-Whiteley.

Přečtěte si další exkluzivní rozhovor k Transformers 3! Tentokrát s Shiou LaBeoufem

První věcí, na kterou ji režisér Michael Bay upozorňoval, byla nutnost osvojit si správný filmový styl běhání. „Zní to hloupě, já vím, ale každý herec na place musí mít nacvičený správný běžecký styl. První den natáčení se všichni ptali, jestli umím běhat. A já si v duchu říkala, jasně že jo, co si o mně myslíte. Nakonec jsem zvládala běh v podpatcích i lehčí kaskadérské kousky. Pár vyvrknutých kotníků a celá řada odřenin mi nemohly zabránit ve skvělé zábavě, kterou jsem po celou dobu natáčení prožívala,“ shrnuje nástrahy natáčení herečka.

Režisér Michael Bay při natáčení

Její návštěva střižny, ve které Bay svůj film dokončoval, jí umožnila vidět několik finálních scén filmu. „Ve střižně jsem měla možnost vidět pár hotových akčních scén, a musím vám říct, že vypadají kurevsky dobře. Nikdy jsem si ani nepředstavovala, jak krásné a vizuálně strhující mohou být exploze a speciální efekty. Je neuvěřitelné pozorovat talent a schopnosti, které projevují všichni členové štábu. Já osobně jsem strašně pyšná, že jsem byla součástí této party lidí,“ uzavírá.

Transformers 3 (Transformers: Dark of the Moon)

Akční/Sci-Fi/Dobrodružný
USA, 2011

Režie:
Michael Bay
Hrají: Shia LaBeouf, Hugo Weaving, Tyrese Gibson, Frances McDormand, John Malkovich, Ken Jeong, Alan Tudyk, John Turturro, Peter Cullen, Kevin Dunn, Patrick Dempsey, Rosie Huntington-Whiteley, Josh Duhamel, Keiko Agena, Frank Welker, Tom Kenny, Karyn Parsons, Glenn Morshower

Premiéra v ČR: 30. června 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Náhražka Megan Fox v Transformers 3: Běhat v podpatcích je hodně těžké!

Hide picture