Napůl bůh a napůl člověk. Percy Jackson opět seslán na filmová plátna

FOTO: percy-jackson-sea-of-monsters-logan-lerman

Božská krev se již brzy dostaví do kin. Filmové zpracování na pokračování bestselleru Percy Jackson: Moře nestvůr zažije premiéru 15. srpna. Čemu bude muset čelit polobůh tentokrát?

FOTO: Percy Jackson
Tábor Polokrevných je pro Percyho domovem. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Percy Jackson je v literárním světě často stavěn do role potomka boha Olympu. Na plátnech kin ožije podruhé, a to v návaznosti na předešlý díl Percy Jackson: Zloděj blesku.

Poslední den školy se svalí k nohám syna Poseidona hromada problémů. Tělocvik se promění na vybíjenou s obry lidožrouty, Grover není k nalezení a Tábor Polokrevných (útočiště a domov jemu podobných) je v ohrožení. A aby toho nebylo málo, někdo vyvíjí nemalou snahu o probuzení Kronose – Titána a otce bohů, jež má moc učinit z bohů i polobohů smrtelníky.

Ve snaze nalézt záchranu, kterým je Zlaté rouno, se Percy dostane se svými přáteli do nepřívětivých míst. Do temnoty je stáhne Bermudský trojúhelník neboli Moře nestvůr.

Hrdiny fantasy románu zastoupí celá řada známých hereckých osobností. Percyho Jacksona ztvární Logan Lerman, Zeuse si zahraje Lean Bean a v Hermésovi se probudí Nathan Fillion.


Napůl bůh a napůl člověk. Percy Jackson opět seslán na filmová plátna
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.