×
FANZINE.cz

Naruto a další anime se dočkají vlastního zábavního parku

OBR: Maskoti Manja TownNamco Namja Town patří v Tokiu k nejznámějším zastřešeným zábavním parkům, po 16 letech se však jeho brány na půl roku uzavřely, aby se mohla připravit nová expozice. One Piece, Naruto a Dragon Ball budou největšími lákadly.

OBR: Maskoti parku Manja Town
Maskoti parku Manja Town. Zdroj: namja.jp

Společnost Namco Bandai oznámila, že v prostorách Namja Town otevře příští léto zábavní park věnovaný hrdinům časopisu Weekly Shonen Jump, tedy především mangám One Piece, Naruto a Dragon Ball. Zábavní park bude zabírat rozlohu asi 6168 metrů čtverečních ve třetím patře tokijského centra Sunshine City.

Název nového parku zatím nebyl oznámen, tvůrci pouze uveřejnili půdorys celého areálu. Největší prostory jsou vyčleněny třem již zmíněným populárním titulům. Vy zbylých prostorách se budou expozice pravidelně měnit, aby si přišel na své každý návštěvník. Ani nadšenci pro suvenýry a obchody s kostýmy nepřijdou zkrátka.

Původní park Namco Namja Town byl otevřen v roce 1996 společností Namco. Tato japonská společnost je známá především svými videohrami. Později se jejich zaměření posunulo na kostýmy, společenské hry a další suvenýry spojené s japonskou mangou a anime.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..