Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Naruto a další anime se dočkají vlastního zábavního parku

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

18. 1. 2013

OBR: Maskoti Manja TownNamco Namja Town patří v Tokiu k nejznámějším zastřešeným zábavním parkům, po 16 letech se však jeho brány na půl roku uzavřely, aby se mohla připravit nová expozice. One Piece, Naruto a Dragon Ball budou největšími lákadly.

OBR: Maskoti parku Manja Town

Maskoti parku Manja Town. Zdroj: namja.jp

Společnost Namco Bandai oznámila, že v prostorách Namja Town otevře příští léto zábavní park věnovaný hrdinům časopisu Weekly Shonen Jump, tedy především mangám One Piece, Naruto a Dragon Ball. Zábavní park bude zabírat rozlohu asi 6168 metrů čtverečních ve třetím patře tokijského centra Sunshine City.

Název nového parku zatím nebyl oznámen, tvůrci pouze uveřejnili půdorys celého areálu. Největší prostory jsou vyčleněny třem již zmíněným populárním titulům. Vy zbylých prostorách se budou expozice pravidelně měnit, aby si přišel na své každý návštěvník. Ani nadšenci pro suvenýry a obchody s kostýmy nepřijdou zkrátka.

Původní park Namco Namja Town byl otevřen v roce 1996 společností Namco. Tato japonská společnost je známá především svými videohrami. Později se jejich zaměření posunulo na kostýmy, společenské hry a další suvenýry spojené s japonskou mangou a anime.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Naruto a další anime se dočkají vlastního zábavního parku

Hide picture