Menu
FANZINE.cz
Vesmír

NASA vydala oficiální prohlášení o technologické diskuzi v Evropě

Petr Pešout

Petr Pešout

28. 5. 2013

V pátek 24. května 2013 vydala NASA oficiální prohlášení týkající se setkání Michaela Gazarika s představiteli evropských společností. To se uskutečnilo minulý týden.  

FOTO: Michael Gazarik

Pracovník NASA má již dlouholeté zkušenosti. Zdroj: nasa.gov

Gazarik pracuje v NASA jako náměstek správce vesmírných technologií. Jeho úkolem je řídit a dohlížet na kosmické plány a plynulý průběh veškerého dění. Dříve působil jako zástupce vedoucího pracovníka pro oblast kosmonautiky se zaměřením na technické programování. Pracoval také jako hardwarový specialista pro letectví a výzkum, kde pomohl vybudovat mnoho úspěšných projektů. V americké agentuře je Michael Gazarik více než 25 let, během kterých se mimo jiné podílel na průzkumných operacích a misích. Před příchodem do NASA se živil jako projektový manažer.

Američan při cestě Evropou navštívil německou kosmickou agenturu nebo francouzský vesmírný program. „Dozvěděl jsem se mnoho nových informací a prohloubil své znalosti v oblasti technologie. S našimi partnery zřejmě budeme pokračovat ve spolupráci, všechny diskuze mohu označit za produktivní“, dodal.

Původní prohlášení najdete na oficiálních stránkách NASA.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

NASA vydala oficiální prohlášení o technologické diskuzi v Evropě

Hide picture