Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Natáčení očekávaného Warcraftu začne v první čtvrtině roku 2014

Jan Uhlík

Jan Uhlík

3. 6. 2013

Smrt Deathwinga

Již uplynula nějaká doba od vypuštění informace o tvorbě nového filmu Warcraft. Přes několik režisérských jmen se v lednu rozhodnutí ustálilo u jednoho, a to u Duncana Jonese. Věci se daly konečně do pohybu.

Smrt Deathwinga

Vyobrazení Deathwinga, jednoho z pěti dračích aspektů a ikony třetí expanze hry. Zdroj: Battle.net

Milovníci fantasy světa Warcraftu jásají. Jejich tajná přání se konečně naplňují a pomalu začínají získávat podobu. Po prvotním zděšení, kdy se o získání práv na film pokoušel nechvalně známý režisér Uwe Boll, který dokáže i tu nejjednodušší myšlenku přetvořit v katastrofu, Blizzard před několika měsíci oznámil finálního režiséra – a to Duncana Jonese. Vedle toho na jeho počin dohlédne mistr producent Charles Roven. Na starosti měl například trilogii Temného rytíře, nebo již klasický film Dvanáct opic.

Právě on prozradil v jednom rozhovoru, že přípravy se blíží ke zdárnému konci a natáčení podle předběžných odhadů započne začátkem nadcházejícího roku. Nic konkrétního nám zatím nebylo nabídnuto, ovšem Roven také navnadil fanoušky, že se v blízké době dovědí něco více o ději filmu.

S největší pravděpodobností tím naráží na Comic-Con, který proběhne 18. – 21. července v San Diegu. Do té doby můžeme jen tiše vyčkávat, jaká dějová linie z obrovského spektra nápadů bude zfilmována.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Natáčení očekávaného Warcraftu začne v první čtvrtině roku 2014

Hide picture